Український журналістський фонд

«Круглі столи»

З початку свого існування Журфонд виступив ініціатором і організатором десятків круглих столів, на які запрошувалися відомі політики, підприємці, науковці, громадські діячі, митці. Фонд обов’язково прислухається до побажань українських журналістів щодо отримання інформації з перших рук. Наприклад, під час передвиборчих перегонів працює традиційний круглий стіл „Політична палітра України”, в рамках якого журналісти мають змогу розпитувати лідерів великих політичних партій про їх політику в регіонах та обговорювати з ними загальний політичний процес в Україні.

З іншого боку, Фонд іде назустріч представникам громадських об’єднань, політикам та фахівцям з різних галузей, якщо вони прагнуть донести суспільно значущі ідеї до журналістської спільноти. В цьому разі Фонд сприяє організації тематичних круглих столів для обговорення актуальних проблем і запрошує на них представників ЗМІ.

Інформаційні заходи (прес-конференції, брифінги)

Журфонд є надійним партнером в організації заходів для преси в будь-якому куточку України:

- створення інформаційних матеріалів (прес-реліз, додаткова інформація);
- запрошення журналістів, в тому числі з регіонів;
- підготовка виступів (за потреби);
- моніторинг публікацій по завершенні інформаційного заходу.

Конкурси

Фонд виступає партнером для багатьох конкурсів, які проводять для журналістів громадські організації, політичні об єднання, комерційні компанії, іноземні проекти та представництва. Завдяки використанню повної бази даних ЗМІ, яка постійно оновлюється Журфондом, до таких конкурсів залучається широке коло журналістів, що дає змогу організаторам вибрати справді найкращі твори.

Часто конкурс для журналістів є прекрасним способом для організації донести свої цілі до ЗМІ, а також зацікавити журналістів у певній проблематиці.

Додати коментар