Новини

Центр інформації про права людини шукає журналіста

Український журналістський фонд

Центр інформації про права людини відкрив вакансію журналіста для висвітлення випадків переслідування правозахисників і громадських активістів.

Про це повідомляється на сайті Центру.

До функціональних обов’язків входять: підготовка журналістських матеріалів (новини, статті) на тему свободи асоціацій та випадків переслідування правозахисників і громадських активістів (моніторинг джерел інформації, соціальних мереж, підготовка інформаційних запитів, виїзди на місце події / місце проживання героїв – можливі відрядження по Україні, збір експертних коментарів, підбір ілюстративного матеріалу, верифікація даних тощо).

Також до обов’язків кандидата входять: наповненні сайту організації тематичними матеріалами та участь у просуванні матеріалів сайту в соціальних мережах.

Вимоги до потенційних кандидатів/кандидаток:

  • Вища освіта за релевантним напрямком (філологія, журналістика тощо).
  • Вміння збирати та перевіряти інформацію, коментарі, надсилати запити, готувати новини, статті, розслідування. Наявність навичок роботи із фото та відео буде перевагою.
  • Попередній досвід роботи в журналістиці.
  • 100%-ва грамотність і бездоганне знання української мови. Знання англійської мови буде перевагою.
  • Вміння працювати в команді.
  • Комунікабельність, відповідальність, працьовитість, стресостійкість, креативність, ініціативність.
  • Розуміння проблематики прав людини, недискримінації і рівності, відданість цим цінностям. Проходження курсів і семінарів з прав людини буде перевагою.

Зайнятість на неповний день (50% робочого часу) у Києві. Можливі відрядження до регіонів України. Зарплата буде визначена за результатами співбесіди. Очікуваний час початку роботи: 15 травня 2018 року.

Для участі в конкурсі необхідно надсилати резюме та посилання на приклади журналістських матеріалів на електронну адресу dk@humanrights.org.ua.

Крайній термін подачі резюме – 10 травня 2018 року.

Залишити відповідь