Архів

Правильна подача та неупереджене інформування — головний механізм під час журналістської роботи

Український журналістський фонд

У Харкові  відбувся тренінг «Журналістика конфліктів: стереотипи, лексика, акценти». Захід організований Академією української преси за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation, A Project of the German Marshall Fund of the U.S.

Дводенний захід мав за мету зробити наголос на формуванні суто практичних навичок щодо висвітлення конфліктів у журналістських матеріалах.  Тренінг пройшов під керівництвом провідних медіаекспертів України — Володимира Мостового та Андрія Юричка.

Інформування учасників стосовно діяльності Академії української преси, завдання та цілі проекту «Журналістика конфліктів: стереотипи, лексика, акценти» окреслив виконавчий директор АУП Андрій Коваленко.

Засновник суспільно-політичного тижневика «Дзеркало тижня», екс-голова Комісії з журналістської етики Володимир Мостовий загострив увагу на роботі журналіста у конфліктний період та зазначив: «Завдання журналіста полягає у інформуванні суспільства про суть конфлікту, об’єктивне висвітлення аргументів сторін і спроби пошуку шляхів виходу з конфліктної ситуації».

Думку колеги поділив медіатренер, викладач Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Андрій Юричко. Він зазначив що, будь-яка тема конфлікту викликатиме інтерес аудиторії, головне дотримуватися стандартних принципів під час роботи з інформацією: «Журналіст не може обійти повз висвітлення конфліктів, інакше він був би не журналіст. Але висвітлення конфліктів передбачає відповідальність перед аудиторією за достовірність, точність та повноту».

Джерело: Академія Української Преси

Залишити відповідь