Зарубіжні поїздки

Туніс. Пляжі Джерби та загадкова Сахара 17-24 травня

Український журналістський фонд

Нас чекає відпочинок на пляжах острова Джерби, захоплива мандрівка в Сахару та знайомство з унікальною пам’яткою Тунісу – мечеттю Аз-зейтуна.

Джерба – острів легенд і старовинних звичаїв – чудовий куточок між небом і землею. Саме на цьому острові ви відкриєте для себе п’ятий сезон року. Дійсно, тут можна засмагати цілий рік. Завдяки численним джерелам, острів тоне в зелені. Джерба – це чарівні сади, квіти лотосу, овіяні загадками легенди про мандрівки Одіссея.

Це найбільший острів біля узбережжя Північної Африки, огорнутий дзеркально чистими водами. Ви відчуєте східний колорит і європейський рівень сервісу.

Після довгої холодної зими так хочеться поніжитися на теплому пісочку і насолодитися морськими хвилями… Мрієте про такий відпочинок? Тоді годі просто мріяти – вже зараз маєте можливість приєднатися до нашого прес-туру в Туніс.

Протягом нашої мандрівки нудьгувати не доведеться. Адже вирушимо на екскурсію в Сахару. Коли була сформована ця пустеля, вчені досі не дійшли єдиної думки. Раніше казали, що їй 5,5 тисяч років. Потім з’явилися версії, що її землі стали пустинними лише близько 3 тисяч років тому. Сахара – найбільша пустеля землі. Її площа – це третина всієї Африки. Місцеві жителі називають її «морем без води».

Зараз у пустелі проживають 2,5 млн осіб. Однак раніше там був “трафік”, адже через пустелю тягнулися каравани торгівців, які везли золото, мідь, рабів, страусині пір’я. Тільки уявіть: перехід через пустелю й назад займав півтора року!

Зрештою, не тільки піски будуть об’єктом нашого споглядання. Ми побачимо «Оливкову мечеть» – Аз-зейтуна, яка є пам’яткою ЮНЕСКО. Вона стоїть у центрі Туніса вже 13 століть.

Їдьмо з нами! Буде весело і змістовною.

Записатися до групи можна за телефонами: 067-538-92-95, 067-402-57-62, 097-171-10-55, (044) 235-08-51. Е-mail: ujf.org@gmail.com

Залишити відповідь