Новини

Рекламні доходи регіональних інформаційних сайтів у 2017 році зросли на 15,6%

Український журналістський фонд

Прогноз цього показника на 2018 рік – 19,95%.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України (АНРВУ) провела традиційне щорічне опитування експертів з регіональних медіа щодо розвитку рекламного ринку в інформаційних онлайн проектах. Про це повідомляє прес-служба Асоціації.

В результаті збору та аналізу отриманої інформації виявили, що середньозважений ріст доходів від реклами на регіональних інформаційних сайтах за 2017 рік склав 15,58% відносно 2016 року.

Прогноз цього показника на 2018 рік – 19,95% (відносно 2017 р.).

Питома вага доходів від онлайн-реклами опитаних інформаційних медіа в 2017 році склала майже 15% в загальних рекламних доходах (у друкованії продукції та онлайн).

Бюджетоформуючими сегментами цього ринку у 2017 році були будівництво, робота та медицина.

Дані не включають рекламні доходи класифайдів та доходи від політичної реклами. Отримані дані є реальними, не прайсовими, доходами опитуваних інформаційних сайтів, з урахуванням всіх можливих знижок.

Дані отримані в результаті опитування керівників рекламних відділів регіональних медіа України, що представляють центральну, північну, східну, західну та південну Україну.

Нагадаємо, раніше секретар наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, програмний директор ГО «Детектор медіа» Вадим Міський запропронував нову модель фінансування Суспільного мовника, яка могла б забезпечити стабільність і не залежала від волі народних депутатів та Кабінету Міністрів України.