Зарубіжні поїздки

Швейцарія – для цінителів краси і смаку 29 квітня – 9 травня

Український журналістський фонд

Що вам спадає на думку, коли ви чуєте слово Швейцарія? Годинники? Сир? Шоколад? Швейцарські банки? Все це тут дійсно на найвищому рівні. Але ж ця чудова країна славетна не тільки виробництвом і технологіями,  а й дивовижною красою природи. Альпійські вершини й луги, гірські річки й покриті ранковим туманом озера… Швейцарці дуже бережно ставляться до свого природного багатства, прагнуть жити із ним у гармонії.

Важко сказати, чого тут немає. Наскільки красиві засніжені вершини Альп, які мальовничі гірські долини, які цікаві старовинні вулички і церкви. А чого тільки немає у суперсучасних магазинах!

Ви хочете побачити усе це на власні очі? Спробувати знаменитого швейцарського сиру, насолодитися шоколадом, вишуканими стравами та напоями? Погуляти альпійськими лугами? Тоді приєднуйтеся.

Наприкінці квітня пропонуємо вам ексклюзивний автобусний тур до Швейцарії – 11 днів незабутніх вражень.

Отже, вирушаємо спочатку до Польщі, а звідти до Німеччини. Поглянемо на природнє диво регіону, одне з найбільш відвідуваних місць Німеччини – скелі Бастай, відомих як «Саксонська Швейцарія». Прогуляємося «стежиною художників», де з висоти понад 200 метрів відкривається чудовий вид на річку Ельба. Далі – їдемо у Баварію, по дорозі пообідавши у Дрездені.

Наступного дня – мандруємо у Мюнхен, столицю Баварії. Нас чекає цікава екскурсія містом, спектакль на Годинниковій башті Ратуші, храм Пресвятої Богородиці, а ще – обід у найпопулярнішому пивному ресторані «Хофбройхаус».

З Німеччини – їдемо до Цюріха. У місті побачимо найвизначніші місця – Банхофштрасе, собор Святого Петра з найбільшими у світі курантами, вітражі Марка Шагала у церкві Фрауенмюнстер і багато чого іншого. А після смачного обіду насолодимося красою водоспаду Райнфаль і переночуємо в готелі на женевському озері.

Наступного дня будемо вже у Монтре і Женеві. Як не познайомитися з містом? Адже тут так багато визначних місць. Квартал міжнародних організацій, квітковий годинник, університетський парк. За бажанням – відвідаємо фестиваль тюльпанів.

Ласунам і прихильникам шоколаду, мабуть, припаде до душі мандрівка альпійськими лугами кантону Фрайбург, де знімали рекламу шоколаду «Мілка». Саме цей регіон славиться своїми сирними і шоколадними традиціями.

Побуваємо у альпійському селі Грюйєр – батьківщині швейцарського сиру.

Потім їхатимемо у Берн, погуляємо містом, подивимося на старовинні собори й аркади. Смачно пообідаємо й помандруємо в курортне місто Інтерлакен. За бажанням – організуємо поїздку в гори до водоспадів Труммельбах. А ще – скуштуємо швейцарську національну страву – сирне фондю.

Нас чекає ще кілька курортних міст, де зможемо подивитися визначні місця, погуляти і купити сувеніри, відвідати музеї та фірмові магазини. Нас чекають красиві озера й парки, прогулянки на кораблі і ще багато всього цікавого та дивовижного, що ви ніколи не зможете побачити в жодній іншій країні.

Поспішайте забронювати місце. Адже охочих багато!