Зарубіжні поїздки

Дивовижна Піднебесна 28 квітня – 9 травня 2018 року

Український журналістський фонд

Побувати на Великій Китайській стіні, в імператорському палаці, знайти гармонію   Монастирі Шаолінь, доторкнутися до «воріт дракона» і побачити на власні очі, як вирощуються перли… Усе це ви зможете  зробити, якщо помандруєте разом з нами до Піднебесної.

Незабутня весняна подорож подарує вам безліч дивовижних емоцій. Захопливі екскурсії, занурення у інший світ – унікальний і часом незрозумілий – хіба не про це ви мріяли?

Отже, що чекає нас під час поїздки? Насамперед – це Пекін. Відвідання Храму Неба – культового ансамблю жертвоприношення Богу неба. Смачний обід у ресторані «Качка по-пекінськи».

Побуваємо на площі Тяньаньмень – найбільшій площі у світі, серці китайської столиці. А ще – в Забороненому місті Гугун (Зимовому імператорському палаці) – дивовижній пам’ятці китайського архітектурного мистецтва, резиденції 24 імператорів.

Якщо ви любите прекрасне, безумовно, справжню насолоду вам принесе відвідання фабрики шовку. А якщо насолоджуєтеся захопливими краєвидами, зможете зробити під час відвідин Великої Китайської Стіни – грандіозної споруди, що тягнеться на 6350 кілометрів уздовж північних кордонів Китаю.

Прихильникам спорту обіцяємо поїздку на Пекінський національний стадіон «Пташине гніздо» та в Пекінський національний плавальний комплекс.

Та знайте, що під час нашого прес-туру ви зможете не тільки відпочити, а й подбати про своє здоров’я. Адже нам запропонують діагностику у центрі тібетської медицини.

А потім – поринемо у світ дорогоцінностей – на фабриці перлів познайомимося з технологією вирощування перлів, і, звісно, зможемо придбати собі або близьким чудову прикрасу.

Далі мандруємо до Лояну – однієї  з колишніх столиць древньої китайської цивілізації. Шукатимемо гармонію духу й тіла у Монастирі Шаолінь, побуваємо в гротах «Лунмень», що є буддійським печерним монастирем, одним з найбільш значущих печерних храмових комплексів Китаю. До речі, ця назва перекладається як «ворота дракона».

Після цього нас чекає Сіань – знаменитий історичний і культурний центр Китаю, який слугував столицею Піднебесної під час правлінь династій Чжоу, Цинь, Хань і Тань. Побачимо єдиний у Китаї фрагмент вцілілої древньої міської стіни.

А наступного дня  нас чекатиме «зустріч» з Теракотовою Армією – військом знаменитого китайського імператора Цинь Шихуана, який розпочав будівництво Великої Китайської стіни і об’єднав країну. Насправді це статуї, і до речі, у серед 8 тисяч цих статуй ви не зустрінете однакових облич.

Можна ще довго перелічувати ті унікальні об’єкти і споруди, які ви побачите протягом незабутньої мандрівки. Це і Сад радості, і Озеро Сиху, що з трьох сторін оточене горами, і Храм Душі – знаменитий буддійський монастир Китаю. І кожного дня – смачні неповторні і екзотичні страви, ексклюзивні чаї та інші напої, яких ви не скуштуєте більше ні в жодній країні.

Не гайте часу! Кількість місць обмежена.