Новини

Ветерани-журналісти зустрічають новорічні свята з вогником

Український журналістський фонд

У Києві в Будинку кіно відбувся традиційний грудневий святковий «Вогник», який для журналістів поважного віку організував Благодійний фонд «Ветеран преси».

Учасників привітали президент фонду Людмила Ольховська й активісти цієї організації, а також передав слова вітання від керівництва творчої спілки секретар НСЖУ Сергій Шевченко.

Серед тих, хто брав слово, були члени правління фонду Ніна Мілоцька, Вадим Пепа та інші. З увагою та інтересом сприйняли присутні оригінальний виступ 85-річного доктора філософії Сергія Безклубенка – екс-міністра культури, кінознавця, автора книжок, у минулому – тележурналіста. Він бадьоро відрекомендувався як «почесний громадянин міста Х’юстон (США)», запропонував охочим «відкривати бізнес за океаном», у чому пообіцяв «посприяти», а також подарував присутнім кілька своїх нових друкованих видань.

Цікаво було послухати невтомного Юрія Пересунька, виступив також уперше запрошений на ветеранський «Вогник» і вельми вдячний за цікаве позитивне спілкування Петро Медвідь – у минулому військовий журналіст і редактор, полковник у відставці, поетична душа. Як завжди, жартами й іскрометним гумором пересипав своє вітальне слово Андрій Мельничук – автор книжки «Сміхотерапія від Андрія». Брали слово й представники Донеччини, з-поміж них, зокрема, колишній редактор газети «Жизнь» Григорій Гнєзділов.

Ветерани читали вірші, співали пісень, змагалися в красномовстві, навіть у римованому – «написаному щойно на коліні», та, звичайно, від душі дякували організаторам «Вогника» за розкіш спілкування.

Усі присутні не залишилися й без гарних святкових подарунків, про які подбав фонд «Ветеран преси».