Новини

Конференція Flying Bag – право дітей на реалізацію стартапів

Український журналістський фонд

10 листопада, з 10:00 до 13:00 в Представництві Європейського Парламенту у Варшаві відбудеться 2-а міжнародна Конференція «Flying Bag – рюкзак майбутнього: право дитини на винаходи і реалізацію стартапів». Конференція проходить під генеральним патронатом Омбудсмена у справах дітей в Польщі.

 

Під час Конференції буде проведена акція передачі польським учням рюкзаків з України, а рюкзаки від польських та естонських учнів відправляться українським школярам.

 

Тема розвитку дитячих стартапів в Польщі тільки починається. Школярі починають генерувати ідеї і втілювати їх у життя. Але суспільство виявилося не зовсім готове до самостійних ідей дітей. Якщо з 13 років дитині вже можна реєструватися в соц.мережах, відкривати банківський рахунок, брати участь у конкурсах з розвитку підприємництва, то що робити школярам які не досягли 13 років? Діти зараз дуже активні і в 10-12 років і також придумують і втілюють в життя цікаві ідеї. Але тема прав дітей на ідеї / стартапи та їх реалізацію настільки нова, що привернула увагу фахівців в галузі прав дітей.

 

Кіра Сухобойченко в 10 років виграла у Конкурсі стартапів на кращу ідею серед польських школярів. За рік просування ідеї з’ясувалося, що законодавчого поля в області прав дітей до 13 років на залучення фінансів і розпорядження ними практично відсутнє. Поряд з пошуком можливостей по реалізації ідеї щодо створення легкого шкільного рюкзака навколо школярки склався рух за участю школярів та їх батьків з обміну рюкзаками і шкільним приладдям між дітьми різних країн.

 

Діти беруть активну участь у житті дорослих і наше завдання підтримувати активність дітей.

 

Організактори Конференції: рух Flying Bag і Офіс Депутата Європарламенту Міхала Боні. Конференція приурочена до Всесвітнього Дня Науки за Мир і Розвиток.

Програму конференції можна подивитися тут.

 

Запрошуємо до акредитації за адресою e-mail: flyingbag.org@gmail.com, tel. +48 516 734 287.