Новини

Редакція «Громадського ТБ» шукає головного редактора сайту

Український журналістський фонд

Виконавча директорка «Громадського ТБ» Катерина Горчинська повідомила про вакансію головного редактора сайту «Громадського».

Про це вона написала у своєму Facebook.

Катерина Горчинська написала про перелік навичок та чеснот, які повинен мати, на її думку,  ідеальний кандидат на посаду, окрім досвіду на схожій роботі:

1. Власне, редакційна робота: бути богом тексту, досконало знати формати, розуміти тренди в світі та думати, як це застосувати у нас; безжалісно редагувати до ідеального стану; за 1 секунду розуміти, скільки W’s пропущено в новині, синтезувати nut graf для тексту – за 10 секунд; вміти конвертувати інформацію під формати ТБ/сайту/соцмедіа, чітко розуміти, як вона працює на різних платформах.

2. Менеджмент: бачити велику мету, розуміти, як до неї можна дістатися маленькими кроками, бути здатним вести інших тією ж дорогою;  розуміти, як «конструювати» стрічку новин та публікацій, яка б відповідала інтересам аудиторії та місії «Громадського»; організувати роботу власного підрозділу та «безшовні» комунікації підлеглих з іншими відділами на «Громадському»;
вміти планувати та реалізовувати плани до дедлайнів.

3. Комунікація: комунікувати так, щоб отримати результат не тільки від безпосередніх підлеглих, але й від зірок, вчасно та конструктивно; знаходити спільну мову та рішення в логіці «гри з доданою цінністю» як горизонтально з керівниками інших підрозділів, так і з власними керівниками та підлеглими, кожного дня; розуміти цінність та стандарти зовнішніх комунікацій, з аудиторією, партнерами, колегами, тощо.

4. Етика: бездоганне минуле;  цінності «Громадського» мають бути власними, без компромісів; редакційний статут – улюблена книжка.
Крім цілком конкурентної зарплати, редакція пропонує досвід роботи у великому, амбітному та незалежному колективі.

«За новою стратегією “Громадське” має створити багатофункціональний, історіє-центричний ньюзрум. Кожна платформа (включно з сайтом) має автономію на виконання свого завдання з інформування аудиторії. “Громадське” знаходиться в стані трансформації до цієї мети – і керівних сайту має відігравати провідну роль у формуванні оновленого “Громадського”.  Крім того, починається розробка нового сайту з нуля – це можливість зробити чудовий, проривний продукт в команді з амбітними підрядниками та керівником digital – напрямку “Громадського”. Я обіцяю, що ця робота безмежно цікава, надзвичайно важлива, а вакансія – унікальна», – написала Катерина Горчинська.

Кандидати на посаду повинні написати їй на адресу hr@hromadske.ua.

«Прошу вказати у предметі листа “головред сайту” та, крім резюме та бажаної з/п, надіслати мотиваційний лист розміром у 200 слів (десь 1500 знаків)», – зазначила вона.