Новини

Оголошується конкурс грантів на проведення антикорупційних журналістських розслідувань

Український журналістський фонд

Інститут розвитку регіональної преси, Громадський люстраційний комітет та Автомайдан оголошують конкурс грантів на проведення антикорупційних журналістських розслідувань.

 

Участь у конкурсі можуть брати журналісти всіх видів ЗМІ з усіх регіонів України, незалежно від досвіду проведення розслідувань. Головною умовою участі є зацікавленість у якісному розслідуванні корупційних злочинів.

Конкурс має на меті викриття корупційних схем і корупціонерів серед політиків, чиновників та урядовців у різних сферах громадсько-політичного життя країни.

Перша хвиля конкурсу передбачає 10 грантів на розслідування до 30 000 грн. кожен. Відбір заявок проводиться на конкурсній основі.

Останній термін подачі заявок – 31 жовтня 2017 року. Результати буде оголошено через 2 тижні після завершення конкурсу. Переможці матимуть до 3 місяців на підготовку розслідувань. Останній термін публікації готового розслідування – 10 лютого 2018 року.

Апліканти можуть обрати одну з тем з двох списків, запропонованих партнерами конкурсу, або запропонувати свою тему.

Юристи й експерти Інституту розвитку регіональної преси та антикорупційних ініціатив-партнерів готові надавати необхідну експертну та юридичну підтримку учасникам конкурсу в ході розслідувань.

Щоб відправити заявку на конкурс малих грантів, потрібно заповнити аплікаційну форму.

Окрім фінансової підтримки, всім переможцям конкурсу будуть доступні безплатні консультації від юристів ГО “ІРРП” партнерів конкурсу (Громадський люстраційний комітет та Автомайдан).

Журі конкурсу:

Олекса Шалайський – журналіст і головний редактор видання “Наші Гроші”; Олег Хоменок – голова правління Інституту розвитку регіональної преси; Людмила Панкратова – адвокатка, медіаюристка Інституту розвитку регіональної преси; Олександра Дрік – голова наглядової ради Громадського люстраційного комітету; Анна Бабінець – журналістка-розслідувачка Slidstvo.info, регіональна редакторка OCCRP в Україні.

Додаткові запитання можна надсилати на електронну адресу projects.irrp@gmail.com, з запитаннями можна звертатись за номерами (044)279-41-99 або (093) 058-28-58.