Зарубіжні поїздки

«Флорида: королівство розваг на березі теплого океану»

Український журналістський фонд

Орландо – Маямі
22-29 жовтня 2017 року.


Куди летять відпочивати голлівудські зірки та вітчизняний бомонд? До Флориди! Це справжній рай для вибагливих туристів. Тут американський сервіс, запаморочливі краєвиди, теплий клімат, дешевий шоппінг і безліч розваг!
Орландо – місто, навколо якого побудовані знамениті парки атракціонів, які будуть цікаві як дітям, так і дорослим. Magic Kingdom – найбільш відвідуваний в світі парк Диснея. Після короткої подорожі на паромі, ви потрапите у казкове місто з палацами і героями відомих мультфільмів. Щоб тільки обійти всі атракціони, ледве вистачить дня. Побуваєте в гостях у Попелюшки, Робінзона Крузо, піратів Карибського моря, в джунглях зі справжніми слонами та екзотичними птахами. А коли сонце буде схилятися на захід, на вас чекатиме «електричне шоу» – карнавал підсвітлених пересувних композицій – і чудовий феєрверк!
Або Вам пропонується – новий диснеївський парк EPCOT («Експериментальний прототип спільноти майбутнього»). Це своєрідне місто майбутнього – парк, присвячений новим технологіям та розманіттю культур. Посередині розташоване кругле озеро, навколо якого – «зони» 11 країн світу: Мексики, Норвегії, Китаю, Німеччини, Італії, США, Японії, Марокко, Франції, Великобританії і Канади. У кожній із зон є свої будівлі, ресторани, магазини, характерні для цієї країни. Ви повністю занурюєтеся в атмосферу іншої держави. В центральній частині парку – «розумні» атракціони.
В Орландо також відвідання парку Universal Studios, щоб подивитися, як знімаються голлівудські фільми і самим стати героями кіно
Після Орландо наша група переїде в Маямі.


У Маямі ви мешкатимете у готелі на березі океану. Насамперед, ми запропонуємо вам 3-годинну екскурсію по місту – столиці міжнародного бізнесу, телебачення і туризму. В Маямі – 2 мільйона жителів, а от туристів приїздить щороку 38 мільйонів! Маямі-Біч – це гламурна вулиця нічних клубів, магазинів відомих брендів, історичних будівель, затишних ресторанів та пляжів. Теплий клімат (Гольфстрім тече неподалік) забезпечує «гарячий сезон» Маямі майже цілий рік. Температура води в океані – 24-25 градусів, а температура повітря – 21-23 градуси.
Ви зможете не тільки посидіти на пляжі з коктейлем, але й здійснити круїз по заливу, пройтися по магазинах (шопінг кращий, ніж в Нью-Йорку), поплавати на яхті і побачити безліч знаменитостей.
Флорида така різноманітна! І чекає на вас!
Вартість участі у турі – 860 y.e.
Ця сума включає трансфери, розміщення у двомісних номерах, сніданки, переїзди в США, екскурсії з російськомовним гідом. Додатково оплачується переліт, віза, екскурсії поза програмою, вхідні білети в парки.
При бажанні можливо продовжити перебування у Майамі.

Записатися до групи можна за телефоном: (067) 402-57-62, 097-171-10-55.
Е-mail: ujf.org@gmail.com