Новини

Регіональні онлайн-ЗМІ повідомляють про значне зростання реклами у першому півріччі року

Український журналістський фонд

Асоціація «Незалежні регіональні видавці України» (АНРВУ) за результатами щорічного опитування керівників рекламних відділів регіональних ЗМІ України, повідомляє про зростання доходів від онлайн-реклами в регіональних медіа.
Про це йдеться на сайті АНРВУ.

Опитані керівники рекламних відділів регіональних ЗМІ виділили основні сегменти ринку в друкованих та онлайн регіональних медіа, що зростали в пршому півріччі 2017року в порівнянні з першим півріччям минулого року – будівництво, банки/фінанси/кредитні спілки, медицина, будівельні товари/послуги.
При цьому у всіх опитаних регіонах суттєво зріс сегмент «медицина». На другому місці – в половині опитаних регіонів – рекламні доходи в сегменті «будівництво».
Фактичне зростання доходів від реклами в регіональних інформаційних онлайн-медіа в першому півріччі цього року становило 30,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Опитувані фахівці зійшлися на прогнозі, що до кінця року зростання доходів від реклами становитиме як мінімум 25% за весь 2017 рік до минулого 2016 року.
Дані включають рекламні доходи класифайдів та не включають доходи від політичної реклами.
В опитуванні прийняли участь керівники рекламних відділів регіональних медіа, що представляють Центральну, Східну, Західну та Південну Україну.
Нагадаємо, Інтернет-асоціація України (ІнАУ) завершила дослідження ринку інтернет-реклами за підсумками першого півріччя 2017 року. За даними дослідження, обсяг ринку медійної інтернет-реклами України за перше півріччя 2017 року склав 827 млн грн, що на 42% перевищує аналогічний показник першого півріччя 2016 року в гривневому обчисленні.

Детектор медіа