Новини

Скорочення кадрів у НСТУ відбуватиметься протягом чотирьох років

Український журналістський фонд

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія розповів, як буде вирішувати проблему оптимізації кадрів, повідомляє “Детектор Медіа” з посиланням на “Медіасат”.

Зураб Аласанія повідомив, що наразі в структурі НСТУ працюють 7159 співробітників, але для нових завдань телерадіокомпанії необхідно значно скоротити кількість працівників. За його словами, поступове скорочення відбуватиметься протягом чотирьох років.

«Тільки в “олівці” працює більше 1000 чоловік, а вся структура НСТУ налічує 7159 осіб у всіх структурах. Нам необхідні під наші завдання 3883 людини, за умови заміни техніки. Без заміни і модернізації – 4200. Але це – це за чотири роки», – сказав голова правління НСТУ.

З його слів, при цьому масових скорочень в НСТУ і проблем з профспілками не передбачається.

«Оголошуємо внутрішній тендер. Продюсер виграє його. А потім йде до співробітників і каже: мені потрібен ти, ти і ти, а ви мені не потрібні. І бере тільки тих співробітників, які йому необхідні для реалізації. Що роблять інші? Отримують голий оклад. Чи довго? Ні, не довго. Цей процес як магніт, який притягує працездатних людей і залишає на дні осад, який не може, не хоче або не мріє працювати», – зазначив Зураб Аласанія.

Нагадаємо, посол, голова Представництва Європейського Союзу в Україні Х’юґ Мінґарелл 7 квітня 2017 року сказав, що Європейський союз готовий інвестуватиу Національну суспільну телерадіокомпанію України декілька мільйонів євро. Посол Швеції Мартін Хагстрьом додав, що упродовж наступних кілька років на розвиток регіонального мовлення буде виділено 3,5 мільйонів євро.