Новини

Україна очима редактора: 1-3 серпня – мандрівка на Тернопільщину!

Український журналістський фонд

Край овіяний легендами і славою, «країна старих замків», дивовижне і таємниче Тернопілля… Якщо ви ще не познайомилися із цим мальовничим, багатим історією і гарними людьми регіоном, зараз – найкращий час. Адже в рамках всеукраїнської акції «Україна очима редактора» відбудеться чудова і захоплива подорож на Тернопільщину.

Вона відома цілющими водами, рекреаційно-курортними зонами, мальовничими горами, пам’ятками історії і культури. Природа однаково щедро наділила край як наземними багатствами, так і справжнім підземним царством: більше ста печер, в тому числі одні з найбільших у світі.

Тернопільський регіон – один з найбільших у світі музеїв під відкритим небом. В одній з найменших областей України збереглося більше третини всіх українських замків і палаців. Їх в регіоні тридцять чотири.

Сповнена загадкових легенд гора Бонна, перша печера-музей України Вертеба, у якій знайдено рештки найбільшого трипільського поселення у світі, Джуринський водоспад висотою 16 метрів, дивовижний Збаразький замок – усе це та багато іншого чекає на вас під час подорожі!

Зустрічаємось у м. Тернопіль1-го серпня о 09:00 на залізничному вокзалі.

Подробиці та запис до групи зателефоном:(044) 235-08-51, 067-402-57-62, 067 538-92-95.

Е-mail:ujf.org@gmail.com