Новини

«Американська мрія» Вашингтон – Нью-Йорк – Бостон 12-19 жовтня 2017

Український журналістський фонд

Навіть найбільш «просунуті» туристи визнають, що Америка – це країна, де мусить побувати кожен. Тому що неможливо описати, що таке «країна можливостей», «американська мрія», передати почуття тієї свободи і натхнення, яке відчуває кожен, хто ступає на цю землю. США відмінні від старої доброї Європи, і в цьому є своя перевага. Якщо ви хочете відчути, чим дихає найбільш потужна економіка світу, як бурлить знаменитий мультинаціональний «котел» і чому американці щиро пишаються своєю державою, ми мусите з’їздити до США. І почати саме з Нью-Йорка.

З нами ви відвідаєте три американські штати (Нью-Йорк, Вашингтон та Массачусетс) у високий туристичний сезон і побачите найбільш відомі красоти Америки! США – це не тільки країна сучасних технологій і дешевих товарів. Це країна номер один в плані бізнесу, в якій створені найкращі умови для підприємців. Все спрямовано на генерацію ідей, і ви будете переповнені враженнями після цієї поїздки! Американська економіка вражає потужністю. На 325 мільйонів мешканців тут 8 мільйонів мільйонерів. Тут найкращий шоппінг, а сервіс для споживачів доступний практично цілодобово. Метро Нью-Йорка також працює 24 години на добу і налічує майже 500 станцій. Поїздка передбачає відвідання найбільшого американського міста – Нью-Йорка («великого яблука»).

На вас чекає 7-годинна екскурсія по Манхеттену, 5 Авеню, Бродвею, Тайм- скверу, Рокфеллер-центру, Уолл Стріт, Лінкольн-центру, Центральному парку, музею Метрополь, центру ООН. Побачите знамениту Статую Свободи. У столиці – Вашингтоні – легендарний Капітолій, Білий Дім, Музейний квартал, Музей Астронавтики та Космонавтики, Національна картинна галерея. У Бостоні побуваєте у знаменитому Гарвардському університеті, випускники якого отримують стартові зарплати на рівні 80 тисяч доларів на рік. Бостон – це не тільки місто інтелектуалів, але й центр мистецтва та історії.

Вартість участі у турі – 1495 у.о. Ця сума включає розміщення у двомісних номерах, сніданки, трансфери, переїзди в США, екскурсії з російськомовним гідом.

Додатково: віза, переліт (від 600 у.o.), факультативні екскурсії, sity tax, чайові.

Записатися до групи можна за телефоном: (044) 235-08-51, 067-402-57-62, 067-538-92-95, 097-171-10-55. Е-mail: ujf.org@gmail.com