Новини

Мінінформполітики оприлюднило список сайтів, які можуть бути заблоковані

Український журналістський фонд

Міністерство інформаційної політики України (МІП) оприлюднило перелік сайтів, який був складений робочою групою при МІП під керівництвом заступника міністра Дмитра Золотухіна, розглянутий Експертною радою при відомстві, і наразі переданий до СБУ для можливого блокування.

Документ опублікований на сайті міністерства, пише “Детектор медіа“.

Раніше міністр інформаційної політики Юрій Стець пообіцяв журналістам під час прес-конференції зняти з документу статус «для службового користування».

Водночас він сказав, що в нього немає відповіді на запитання журналістів, чому сервіс «Яндекс.пробки» заблоковано, а до сепаратистських сайтів доступ усе ще вільний.

У перелік сайтів, які передані на розгляд СБУ, потрапили: rusvesna.su, rusnext.ru, news-front.info, nahnews.org, antifashist.com, antimaydan.info, lug-info.com, novorossia.today, comitet.su, novoross.info, freedom.kiev.ua, odnarodyna.org, ruspravda.info, on-line.lg.ua, c-pravda.ru, 1tvcrimea.ru, всього – 20 ресурсів.

За висновками Мінінформполітики, внесені до переліку сайти порушують законодавство України у частині «розпалювання міжетнічної та міжнаціональної ворожнечі», «порушення територіальної цілісності», «порушення законодавства про комунікацію».