Новини

23-24 червня – семінар “Європейські стандарти друкованої преси. Менеджмент та маркетинг газет”

Український журналістський фонд

22-23 червня 2017 року  в Полтаві для журналістів зі всієї України відбудеться семінар “Європейські стандарти друкованої преси. Менеджмент та маркетинг газет”. 

Захід організовує Академія української преси за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Тренери та експерти:

Вернер Д’Інка –  відомий німецький журналіст і один з видавців щоденної німецької  газети «Frankfurter Allgemeine Zeitung» («Франкфуртер альгемайне цайтунг»). Поруч із діяльністю у FAZ він обіймає посаду Президента Франкфуртського прес-клубу, є директором на громадських засадах  Вільного російсько-німецького інституту публіцистики в місті Ростов-на-Дону, а також членом Ради мережі «Osteuropa-Berichterstattung». Д’Інка – професор кафедри редакційного менеджменту в Університеті мистецтв м. Берліна. Пан Д’Інка регулярно викладає також в університетах міст Гісен та Зіген.

Валерій Іванов – доктор філологічних наук, професор,  завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президент Академії української преси. Автор і співавтор понад 300 наукових робіт, зокрема 28 монографій, 6 підручників і 15 посібників, 45 брошур.

Електронну анкету можна заповнити тут >>>

Заявки на участь приймаються до 18:00 15 червня 2017 року.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.