Новини

«Громадське радіо» шукає журналістів у ньюзрум

Український журналістський фонд

Редакція «Громадського радіо» відкрила нові термінові вакансії новинарів і запрошує всіх охочих до роботи в команді ньюзруму.

Про це йдеться на сайті радіо.

Вимоги до журналіста (ки) стрічки новин: досвід роботи в новинах, новинному сайті чи інформагентстві; вміння писати чітко, швидко і грамотно, окреме уміння написання заголовків і початкових абзаців; вміння працювати в команді; блискуче знання української і російської мов;  знання англійської мови вітається; навички роботи у мультимедійному ньюзрумі, вміння фотографувати та готувати фото і відео для публікації, розуміння радіоспецифіки, уміння працювати зі звуком; розуміння роботи новинних сайтів, розуміння, де коли і звідки можна отримати гарячу новину раніше, ніж це зроблять інші; бажання працювати саме на «Громадському радіо», розуміння специфіки громадських ЗМІ.

Обов’язки:

— моніторинг новинних сайтів, соцмереж, та інших джерел інформації;

— оперативне написання новин;

— створення власних новин (отримання коментарів по телефону);

— супровід публікації новин публікаціями у соцмережах;

— кілька разів на місяць – репортаж з місця події.

Журналіст стрічки новин підпорядковується редакторові. Робота позмінна, детальне обговорення умов роботи можливе на зустрічі.

Випробувальний термін – один місяць, який оплачується повністю.

Обов’язкова наявність власних журналістських текстів, опублікованих чи не опублікованих.

Тексти надсилаються разом з резюме і мотиваційним листом якомога терміновіше, але не пізніше 21 травня hromadskeradio.hr@gmail.com з позначкою «журналіст стрічки новин».

Редакція відповість лише на листи тих, хто увійде у короткий список найбільш підходящих кандидатів.