Зарубіжні поїздки

Японія – країна, де сходить сонце

Український журналістський фонд

Токіо-Асікага-Камакура-Йокогама-Осака-Кіото-Нара-Атамі-Токіо
(28 квітня – 7 травня 2017 р.)

Японію недаремно називають унікальною країною Східного Cонця. Тут дивовижним чином поєднуються стародавні традиції і сучасність, брама духів, храми і хмарочоси, новітні технології і давні звичаї… Це практично фантастичний мікс всього найкращого, що тільки існує в світі.

Японці – особливі люди, які здатні працювати по 17 годин на день, але завжди залишаються ввічливими, привітними і терплячими. Вони допоможуть кожному, ніколи не візьмуть чужого і дуже поважають тих, хто хоча б одну фразу зможе сказати японською мовою. Японці завжди й у всьому вміють знайти гармонію, саме цим вони, певно, і відрізняються від інших мешканців планети.

Попри те, що Японія – маленька країна, в ній дуже багато всього особливого й неповторного. Найбільш розвинута система метрополітену, тротуари з підігрівом, чисті вулиці без сміттєвих баків, кондуктори, які кланяються пасажирам, і поліцейські, які не беруть хабарів. Японія для дітей представлена найкращими у світі розважальними парками «Діснейленд», «Дісней Сі», «Юніверсал студіо».

Побачити на власні очі все це та багато іншого зможуть учасники туру «Японія – країна, де сходить сонце».

Токіо – місто мрії, Кіото – місто тисячі храмів, Нара – стародавня імператорська столиця, Осака – «японська Венеція»… Кожне з японських міст – неповторне.

Безумовно, це не всі принади, якими ви зможете насолодитися в Японії. Ви вдягнете кімоно і побачите на власні очі танці гейш, проїдете на найшвидшому у світі потягу і дивитиметеся на міста з найвищих оглядових майданчиків, гулятимете у розкішних парках і споглядатимете за життям звичайних японців, скуштуєте місцеву їжу та спатимете в традиційному готелі рьокані. Занурившись на короткий час в атмосферу унікальної культури і традицій, ви точно захочете повернутися в Японію безліч разів! Скористайтеся шансом відкрити для себе неймовірну країну!

Записатися до групи можна за телефонами:

(067) 402-57-62, (067) 538-92-95, (044) 235-08-51.

Е-mail: ujf.org@gmail.com

Залишити відповідь