Новини

Всеукраїнський фестиваль чорнобривців

Український журналістський фонд

10-11 вересня 2016 р.

м. Золотоноша, Черкаська обл.

 

Шановні колеги! В рамках акції «Україна очима редактора» запрошуємо вас відвідати Черкащину: Побувати на Всеукраїнському фестивалі чорнобривців та на Юнацькому фестивалі патріотичної пісні.

Місцевий Фестиваль чорнобривців – унікальний, оскільки, крім Золотоноші, не проводиться не тільки в жодному куточку України, а й світу.

Свято почнеться з параду вишиванок та своєрідного рекорду – покладання до пам’ятника Шевченку найбільшого в Україні вінка із чорнобривців. В рамках заходу проходитимуть конкурси, розваги, змагання, виставки робіт народних майстрів, концерти.

Під час прес-туру журналісти зможуть відвідати перлину українського бароко – Свято-Покровський Красногірський жіночий монастир, заснований ще в 1680 – 1687 роках. В 1727 році послушником у ньому був сам святитель Софроній. На території монастиря є його унікальне джерело з цілющою водою, до якого їдуть паломники з усього світу. В різні часи в стінах храму молилися такі знаменитості, як Сковорода, Котляревський, Максимович та інші.

Також передбачено відвідування місцевих промислових підприємств. Зокрема, Золотоніського лікеро-горілчаного заводу «Златогор», чия продукція, особливо цілющі бальзами, визнана багатьма європейськими країнами і має безліч престижних міжнародних нагород. Найпотужнішого в Україні заводу із виробництва розчинної кави, в тому числі відомих марок «МакКофе» та «Петровська Слобода».

Неповторні пейзажі, чудова природа, гостинні господарі і приємна компанія однодумців зроблять прес-тур на Черкащину незабутнім.

Збір у Києві на південному залізничному вокзалі 10 вересня о 08:30.

Від’їзд із Києва 11 вересня – після 17:00

 

Запис до групи за телефоном: (044) 235-08-51, 067 538-92-95.

Е-mail: ujf.org@gmail.com

Залишити відповідь