Зарубіжні поїздки

Майамі-Гаїті-Ямайка-Мексика

Український журналістський фонд

Майамі-Гаїті-Ямайка-Мексика
(28 жовтня – 8 листопада 2016 року)

Пригоди розпочинаються. Ви прилітаєте в Майамі та відправляєтеся наступного дня на лайнері OASIS OF THE SEAS на сім ночей у захоплюючий круїз Карибськими островами.

Незабутні враження щодня гарантовано. Зупинки на Гаїті, Ямайці, Косумелі (Мексика). Факультативні екскурсії на березі з 08:00 до 19:00 на будь-який смак.

Але і на борту лайнера не нудьгуватимете. Для активного відпочинку – серфінг, стрибки з парашутом, стіна для альпінізму, льодовий каток у відкритому океані, канатний атракціон на висоті дев’ятої палуби. Комусь до душі буде зіграти партію в міні-гольф, відвідати заняття з йоги, сходити до фітнес-центру під відкритим небом або поплавати в басейнах. Є можливість відвідати салон краси Vitality з курсом омолодження і розслаблення завдяки обгортанню морськими водоростями і професійним масажам.

Різноманітність ресторанів і кав’ярень, їжі і десертів на будь-який смак (харчування за системою “все включено”). А як же без шопінга у відкритому морі? На круїзі є алея Royal Promenade з магазинів і бутиків відомих світових брендів. І навіть є можливість випробувати власну вдачу на ігрових автоматах у Сasino Royale або відчути азарт гри у колесі рулетки…

Вечорами ви будете насолоджуватися знаменитими мюзиклами (We Will Rock You, Cats, Saturday Night Fever). Вас чекають виступи відомих музикантів, популярних коміків і оригінальні постановки від Royal Caribbean і театру на воді Aqua Theatre з дивовижними стрибками у воду і синхронним плаванням. Незабутні вечори урізноманітнюють відмінні бари з будь-якими винами, жива музика та нічні клуби, де можна танцювати всю ніч безперервно, караоке. Якщо захочеться в кіно, будь ласка, вас чекає 3-D кінотеатр з прем’єрами фільмів.

Після круїзу – ще два дні в Майамі для відпочинку, шопінгу, екскурсій. Є тільки один вислів, яким можна охарактеризувати цю поїздку «WOW!».

Записатися в групу можна тільки до 20 травня (умова круїзної компанії) за телефонами:
(044) 235-08-51, (067) 402-57-62, (067) 538-92-95, e-mail: ujf.org@gmail.com