Новини

Джамбо, Занзібар!

Український журналістський фонд

(22 лютого – 1 березня 2016 року)

Привіт, Занзібар – найкрасивіший архіпелаг Індійського океану на побережжі Танзанії.

Це відпочинок для любителів релаксу й екзотики. Бананові і кокосові пальми, білосніжні пляжі, чисті хвилі, коралові рифи, неповторні заходи сонця…

У Занзібара дуже багата культурна спадщина й строката історія: ассірійці, єгиптяни, фінікійці, індуси, китайці, португальці, оманські араби, голландці і британці залишили свій слід на острові.

Що подивитися.

Стоун Таун – це не просто серце Занзібару, а й історична пам’ятка острова. Це стародавнє місто на острові, що нагадує безкінечний лабіринт мальовничих вузеньких вулиць, древніх кам’яних будинків, арабських арок, масивних різьблених дверей, башт та низеньких віконець, чудернацьких балкончиків, надзвичайно великої кількості базарів, магазинів, галерей та прилавків зі спеціями. Сьогодні Стоун Таун єдине дієве древнє місто східної Африки, яке зберегло свою 200-літню первозданність.

З’їздити на Prison Island, щоб подивитися на великих черепах. Після цього можна вже не летіти на Сейшели.

Острів спецій. Занзібар відомий, як один з найбільших експортерів спецій, тож подивитися, як усе це росте, мабуть, варте, тим паче продегустувати багато різних невідомих фруктів.

Національний заповідник Джазані – місце, де живе рідкісний вид мавп – червоний товстотіл, а також чорна мамба, леопарди…

Дайвінг на Занзібарі вважають одним із кращих у світі. Майже весь архіпелаг оточений кораловими рифами і дуже чистою океанською водою з мальовничою підводною флорою і фауною. Видимість у воді становить близько 30 метрів. Вдале розташування рифів дозволяє легко заходити в океан.

Ще один дуже важливий момент, який зробить Ваше перебування на острові комфортним і спокійним, – Занзібар повністю безпечний для здоров’я туристів, тому щеплення від тропічних хвороб не потрібні. Цікавий факт: на острові повністю знищено муху цеце.

Танзанія – надзвичайна й найпривабливіша з усіх африканських країн, й кожен знайде для себе тут той куточок Африки, про який читав у книжках

Записатися в групу можна за телефонами або уточнити подробиці: (044) 235-08-51, 067-402-57-62, 067-538-92-95, e-mail:ujf.org@gmail.com.