Новини

«Фестиваль чорнобривців»

Український журналістський фонд

21-22 серпня 2015 р.

Шановні колеги!

В рамках акції «Україна очима редактора» запрошуємо Вас на Черкащину взяти участь у Всеукраїнському фестивалі чорнобривців.

Місцевий Фестиваль чорнобривців – унікальний, оскільки, крім Золотоноші, не проводиться не тільки в жодному куточку України, а й світу.

Свято почнеться з параду вишиванок та своєрідного рекорду – покладання до пам’ятника Шевченку найбільшого в Україні вінка із чорнобривців. В рамках заходу проходитимуть конкурси, розваги, змагання, виставки робіт народних майстрів, концерти.

У програмі прес-туру відвідування місцевих промислових підприємств. Зокрема, Золотоніського лікеро-горілчаного заводу «Златогор», чия продукція, особливо цілющі бальзами, визнана багатьма європейськими країнами і має безліч престижних міжнародних нагород. Найпотужнішого в Україні заводу із виробництва розчинної кави, в тому числі відомих марок «МакКофе» та «Петровська Слобода». Консервного заводу «Роял Фрут», котрий виробляє широкий асортимент сидрів, виготовлених виключно з натуральної сировини, інших підприємств.

Також журналісти зможуть відвідати перлину українського бароко – Свято-Покровський Красногірський жіночий монастир, заснований ще в 1680 – 1687 роках. В 1727 році послушником у ньому був сам святитель Софроній. На території монастиря є його унікальне джерело з цілющою водою, до якого їдуть паломники з усього світу. В різні часи в стінах храму молилися такі знаменитості, як Сковорода, Котляревський, Максимович та інші.

Неповторні пейзажі, чудова природа, гостинні господарі і приємна компанія однодумців зроблять прес-тур на Черкащину незабутнім.

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 235-08-51, 067 402 57 62, 067-538-92-95
e-mail: ujf.org@gmail.com