Новини

Журналістів запрошують в Одесу вчитися цікаво писати про активний спосіб життя

Український журналістський фонд

Українська асоціація видавців періодичної преси разом з партнерами оголошує про початок конкурсного відбору учасників до 11-го навчального модуля «Університету Журналістської Майстерності».

Тема 11-го модуля – Активний спосіб життя в контексті громадського здоров’я.

В ході навчання буде вперше публічно представлено результати всеукраїнського багатоцентрового обсерваційного дослідження ВЕСНА (Вивчення харчових звичок, Споживання Напоїв, факторів ризику та стану здоров’я населення України).

Навчання відбудеться 9-10 липня в місті Одеса.

Остання дата подання заявок на конкурс – 25 червня 2015 року.

Учасники модуля матимуть унікальну нагоду розширити коло своїх професійних контактів, а також попрактикуватись у тематиці, працюючи з професійними лікарями – 11 навчальний модуль Університету Журналістської Майстерності проходитиме паралельно з четвертим міжнародним конгресом «Профілактика. Антиейджинг. Україна», яку проводитиме Всеукраїнська асоціація превентивної та антиейджинг медицини.

Серед ключових спікерів та експертів – Барна Ольга Миколаївна, д.м.н., професор, зав. кафедрою сімейної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, президент Асоціації превентивної та антиейджинг медицини; Базилевич Андрій Ярославович, д.м.н., професор, проректор з лікувально-профілактичної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Очеретенко Валентина Дмитрівна, Голова Правління Спілки громадських організацій «Всеукраїнська асоціація захисту прав пацієнтів «Здоров’я нації».

Навчання в «Університеті Журналістської Майстерності» є безкоштовним. Організатор бере на себе усі витрати з організації навчального модуля, харчування та проживання учасників з інших міст України, а також компенсує учасникам вартість проїзду до місця проведення навчального модуля (м.Одеса) та у зворотному напрямку.

 

Перелік документів, які необхідно подати на конкурс:

1) Заявка: https://drive.google.com/open?id=1d9IRlw8W66LqFB-duWIiISb9BJOqUoZJfN7jnK8qQ2s&authuser=0 Всі поля заявки обов’язкові для заповнення. (УВАГА: якщо Ви заповнили заявку в гул-формах, повторно заповнювати заявку в прикріпленому файлі не треба).

2) Опубліковані роботи (копії опублікованих робіт). Це мають бути матеріали з авторським стилем та характером та обов’язковим висвітленням тематики «здоров’я», «активний спосіб життя» та з прикладами ефективного подання інформації (інфографіка, інтерактив з читачами, інше). Публікації можуть бути як друкованими так і телевізійними, інтернет (веб-сайти) та блогами (соціальні мережі, власні блоги).

Надсилати заявки слід на e-mail: organizator@uapp.org або поштою на адресу УАВПП: 04070, м. Київ, вул.Спаська, 31Б, оф.301

Контактна особа з питань участі – Ольга Сергієнко, менеджер із послуг УАВПП.

Тел. для довідок: (044) 425-58-21

Заявки від кандидатів приймаються до 25 червня 2015 року, 17:00.