Новини

Журналістів запрошують на тренінг з питань професійних та етичних стандартів

Український журналістський фонд

Інститут Медіа Права (ІМП) оголошує конкурс на участь в тренінгу з питань професійних та етичних стандартів журналістики, який проводитиметься спільно для працівників медіа з України та Росії та відбудеться з 10 по 12 червня у Києві.

Протягом заходу планується розгляд наступних питань:

-огляд останніх змін, внесених до медіа законодавства України;

-шляхи захисту прав та інтересів працівників медіа, передбачені законодавством України та міжнародно-правовими актами, а також особливості застосування ст. 10 Європейської конвенції з прав людини;

-практичні аспекти доступу до публічної інформації;

-правові аспекти проведення фото та відеозйомки;

-міжнародні принципи професійної етики журналістів.

Окрім цього, передбачається проведення модерованої дискусії з російськими колегами.

До участі в тренінгу запрошуються працівники медіа, зокрема, журналісти і редактори засобів масової інформації, журналісти та редактори онлайн медіа, а також блогери з України.

10-11 червня тренінг триватиме з 9.30 по 17.30, 12 червня – з 9.30 по 14.00. Організатори радять усім учасникам брати з собою ноутбуки та/або планшети.

Для реєстрації необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу Інституту Медіа Права: edu@medialaw.kiev.ua до 1 червня. Про результати відбору апліканти будуть повідомлені до 3 червня. Кількість місць обмежена.

Організатори відшкодовують учасникам витрати, пов’язані з участю в заході.

Тренінг для журналістів з України та Росії проводиться в рамках виконання проекту «Підтримка свободи медіа», який реалізується консорціумом за участі Інституту Медіа Права та на чолі з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів Європа (IREX Europe) за підтримки Європейського Союзу.