Новини

Фактичне об’єднання НТКУ з ОДТРК розпочнеться з 29 травня – Аласанія

Український журналістський фонд

Фактичне об’єднання Національної телекомпанії України з обласними державними телерадіокомпаніями розпочнеться з 29 травня, відразу після відповідного доручення Кабінету Міністрів.

Про це повідомив генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія під час зустрічі з колективом Рівненської обласної державної телерадіокомпанії, повідомили «Телекритиці» в Рівненській ОДТРК.
Завершити об’єднання обласних телерадіокомпанії із Національною, реформувавши їх у суспільне мовлення, планують до кінця нинішнього року.
Зі слів пана Аласанії, разом із реформуванням повинна розпочатися і модернізація. «Тільки модернізація. Яка? Планів багато. Гроші є на чотири роки», – сказав він.
Упродовж цих чотирьох років суспільне мовлення повинно здійснити стрибок у якості підготовки контенту, аби зацікавити аудиторію настільки, щоб та була готова платити за можливість знати незалежну точку зору. «Як зараз людині пояснити, щоб вона платила абонплату за ТБ? В житті ніхто не платитиме. А за 4 роки ми маємо це зробити», – сказав гендиректор НТКУ.
Саме незалежність координатори створення суспільного мовлення вважають головним козирем у боротьбі за аудиторію із комерційними телеканалами. «”Інтер”, для прикладу, може сказати все, що завгодно про Коломойського. Але не може цього сказати про Фірташа. А тут з’явиться незалежне телебачення, яке просто каже правду. Не мочить нікого, а просто каже правду», – пояснив пан Аласанія.