Новини

Польща відмовила знімальній групі НТВ у в’їзді разом з колоною «Нічних вовків»

Український журналістський фонд

Знімальній групі російського каналу НТВ, що супроводжувала колону російських байкерів «Нічні вовки», заборонено в’їзд до Польщі. Про це повідомляється на сайті російського телеканалу.


На польському кордоні російський журналістів помістили до боксу для посиленого огляду, аби вони очікували на видачу паспортів. Причин відмови у в’їзді, як стверджує НТВ, кореспондентам каналу не пояснили.

Перед цим влада Польщі офіційно повідомила російську дипмісію в Варшаві про заборону в’їзду в країну для учасників російського мотопробігу «На Берлін!». Лідеру групи байкерів «Нічні вовки» Андрію Бобровському анулювали візу.

У новині про «Нічних вовків» на сайті НТВ повідомляється, що російські байкери на залишать своїх планів влаштувати мотопробіг «На Берлін!» і будуть намагатися перетнути кордон з ЄС у Латвії і Литві. У такому разі їм доведеться все одно прямувати до Німеччини через Польщу, тобто порушувати заборону в’їзду.

Пізніше стало відомо, що за останню добу прикордонники Литви не пропустили на свою територію вісім російських мотоциклістів.

Нагадаємо, частині російських журналістів заборононено в’їзд до України. Як повідомляла «Телекритика» 21 лютого, СБУ склала список із понад 100 російських ЗМІ зареєстрованих в РФ, акредитація яких тимчасово припинена. В СБУ повідомили, що рішення по кожному приймалося окремо, після ретельної перевірки.