Зарубіжні поїздки

“Крит – у пошуках незабутніх вражень і піратських скарбів”

Український журналістський фонд

10 -17 травня 2015 р. (авіатур, 8 днів, 7 ночей)

Вам набридла одноманітність робочих буднів? Хочеться захоплюючих відчуттів і незабутніх пригод? Справжнього відпочинку і романтики? Чи, може, краплину авантюризму? Ми знаємо, де все це знайти! Саме тому пропонуємо вам надзвичайно цікаву подорож на острів Крит.

Відпочинок на Криті – це те, що сподобається кожному. Гурмани обожнюють місцеву кухню, прихильники здорового способу життя відвідують таласокурорти, і всі – у захваті від місцевих пляжів. Саме заради них туристи долають сотні і тисячі кілометрів з різних куточків планети.

Унікальним острів роблять ще й його величні гірські масиви. Просто дух захоплює від їх індивідуальності й фантастичної краси. Ці ущелини слугують домом для рідкісних представників флори і фауни Крита. Деякі з них і донині лишилися незайманими людьми. Нерідко в ущелинах можна зустріти водяний млин, закинуті шахти і навіть цілі села…

Ми з вами побуваємо у місті Ханья, яке вважають грецькою Венецією. Це справжній райський куточок, що розташований в західній частині Крита – найбільш зеленій на карті острова. Велич краєвидів і розмаїття ландшафтів, ласкаве сонце, тепле море, чисті пляжі, затишні парки, самобутня архітектура та чарівний колорит минулого – перелічувати можна довго, але краще хоч раз побачити все це своїми очима. Колишня столиця і друге за величиною місто Крита приваблює туристів з усього світу унікальною сумішшю венеціанської, османської, візантійської і грецької культур.

Можна годинами гуляти лабіринтами вузьких вуличок, милуватися різнокольоровими будиночками, не схожими один на один, насолоджуватися стравами місцевої кухні, сидячи в кафе на набережній… Багата історія міста зацікавить своїми легендами та гарно збереженими слідами, які додають подорожі особливого шарму.

Любителі ж активного відпочинку знайдуть тут і сучасні нічні клуби та ресторани, і великі торгові центри, і аквапарк та інші розваги.

А ще під час мандрівки на Крит нас чекає дивовижний острів Грамвуса. Саме тут провела свій медовий місяць принцеса Діана. Але не тільки цією історією він відомий. Тут можна побачити понад 400 видів рослин і 100 видів птахів, відвідати венеціанську фортецю, засновану ще в 1579 році на вершині прямовисної скелі. Ця скеля – найбільш видовищна у Греції. Славиться острів і легендами про піратські скарби. Тож якщо ви не втратили дух авантюризму, – хтозна, може саме вам пощастить!

Не менш захопливою обіцяє бути і екскурсія “Дикий Крит”, під час якої можна буде насолодитися дивовижними водоспадами і унікальною красою природи.

Словом, на Криті варто побувати – і заради чистого моря, і заради прекрасної кухні, і заради незабутньої атмосфери таємничості та загадковості. Крит не тільки зігріє своїм сонцем, а й подарує тепло серцю, яке так прагне нових вражень і пригод!

Приєднуйтеся!

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 235-08-51, 067 402 57 62, 067-538-92-95
e-mail: ujf.org@gmail.com