Новини

До 5 травня – прийом фотографій для виставки «Донбас: діти війни»

Український журналістський фонд

Національна спілка журналістів України та Уповноважена Президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, голова парламентського комітету євроінтеграції Ірина Геращенко оголошують про старт фотопроекту  «Донбас: діти війни».  Проект буде присвячений темі дітей у війні і має на меті показати реальний стан речей на Донбасі, людські долі та випробування, що впали на плечі наших маленьких співвітчизників.

Участь у ньому можуть взяти як журналісти, фотокореспонденти, так і волонтери, бійці АТО, фрілансери, пересічні громадяни. Для цього слід надіслати фото з оголошеної тематики: портрети, обличчя дітей війни, дітей-переселенців, поранених, дітей, які спілкуються з військовими тощо.

Нагадаємо, що в Україні вже відбулося два успішні фотопроекти:  «Донбас: війна та мир» та «Жінки: війна і мир». Фотознімки з Донбасу були гідно оцінені не тільки в різних містах нашої держави, а й у низці країн Європи.

Виставка «Донбас: діти війни» буде презентована у Києві до 1 червня – Міжнародного дня захисту дітей. Пізніше роботи будуть представлені і за кордоном.

Роботи приймаються до 5 травня. Адреса електронної пошти: foto@nsju.org