Новини

Хто з журналістів був відзначений премією «Людина року»

Український журналістський фонд

Журналіст 5 каналу Віталій Гайдукевич отримав премію «Людина року-2014″, ставши переможцем у номінації «Телевізійний журналіст року», повідомляється на сайті телеканалу.

Церемонія нагородження переможців ХІХ всеукраїнської премії «Людина року-2014″ відбулася 21 березня в концертному залі столичного палацу «Україна».

Нагородження переможців премії тривало понад 6 годин. У цьому році організатори започаткували ще 6 спеціальних номінації — вирішили відзначити іноземних друзів України та волонтерів. Зокрема, одну з них отримала президент Литви Даля Грібаускайте. Її Інститут світової політики назвав головним лобістом України у світі.

Переможцем у номінації «Інтернет-медіа року обрано сайт «Цензор.НЕТ» (головний редактор Юрій Бутусов), повідомляє Телекритика.

Переможець у номінації «Митець року» — кінорежисер, автор стрічки «Плем’я» Мирослав Слабошпицький.

Деякі номінанти піддали скепсису репутацію премії та відмовилися від висування на здобуття титулу «Людина року-2014». Серед них – керівник «Української правди» Олена Притула.

На своїй сторінці у Facebook Притула зазначила, що вона заперечила проти номінування «Української правди» на здобуття цієї премії. Проти виступили і журналісти видання.

«Розпочинала премія «Людина року» в часи, коли в країні були справжні герої  - лауреатами відразу стали гідні видання і пристойні люди. Але зі зміною влади в країні нагороди здобували сірості і дармоїди при владі, люди дуже різного калібру – але завжди угодні правителям. Траплялися, рідко, і гідні люди, але радше як скромний гарнір до основної страви», — йдеться, зокрема, у дописі Олени Притули.

ІМІ