Новини

Хто з журналістів був відзначений премією «Людина року»

Український журналістський фонд

Журналіст 5 каналу Віталій Гайдукевич отримав премію “Людина року-2014”, ставши переможцем у номінації “Телевізійний журналіст року”, повідомляється на сайті телеканалу.

Церемонія нагородження переможців ХІХ всеукраїнської премії “Людина року-2014” відбулася 21 березня в концертному залі столичного палацу “Україна”.

Нагородження переможців премії тривало понад 6 годин. У цьому році організатори започаткували ще 6 спеціальних номінації – вирішили відзначити іноземних друзів України та волонтерів. Зокрема, одну з них отримала президент Литви Даля Грібаускайте. Її Інститут світової політики назвав головним лобістом України у світі.

Переможцем у номінації «Інтернет-медіа року обрано сайт «Цензор.НЕТ» (головний редактор Юрій Бутусов), повідомляє Телекритика.

Переможець у номінації «Митець року» – кінорежисер, автор стрічки «Плем’я» Мирослав Слабошпицький.

Деякі номінанти піддали скепсису репутацію премії та відмовилися від висування на здобуття титулу «Людина року-2014». Серед них – керівник «Української правди» Олена Притула.

На своїй сторінці у Facebook Притула зазначила, що вона заперечила проти номінування «Української правди» на здобуття цієї премії. Проти виступили і журналісти видання.

«Розпочинала премія “Людина року” в часи, коли в країні були справжні герої  – лауреатами відразу стали гідні видання і пристойні люди. Але зі зміною влади в країні нагороди здобували сірості і дармоїди при владі, люди дуже різного калібру – але завжди угодні правителям. Траплялися, рідко, і гідні люди, але радше як скромний гарнір до основної страви», – йдеться, зокрема, у дописі Олени Притули.

ІМІ