Новини

Польські журналісти вирушили у пробіг Варшава – Київ

Український журналістський фонд

Посол України в Польщі Андрій Дещиця повідомив, що провів 28 польських журналістів у пробіг Варшава-Київ, влаштований в честь річниці Євромайдану. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter, передає УНН.

“Провів 28 польських журналістів, які розпочали пробіг Варшава-Київ в знак солідарності з Україною. Зустрічайте їх в п`ятницю 21.11 на Майдані”, – повідомив екс-очільник МЗС.

Нагадаємо, серед учасників пробігу є не лише журналісти, а також і громадські діячі, спортсмени та представники місцевої влади. Пробіг є жестом підтримки для українців у першу річницю Революції гідності.

У пробігу довжиною 800 км візьмуть участь 28 осіб, що будуть поділені на чотири групи по сім учасників, які передаватимуть один одному естафету. Після завершення пробігу польські учасники візьмуть участь в офіційних урочистостях, пов’язаних з річницею початку Євромайдану.

Одним з ініціаторів заходу став публіцист видання Gazeta Wyborcza Пьотр Пацевич, який  опублікував у газеті статтю з цього приводу Biegiem na Majdan, пише “Телекритика”.

«Ми віримо, що українці сприймуть це як жест підтримки для демократичних, незалежницьких і європейських прагнень України. Це також жест у бік поляків та інших європейців, аби вони не забували, адже пам’ять є дуже короткою, і на це розраховує Путін», – зазначив журналіст.