Новини

В Україні закриваються журнали Esquire, National Geographic, Домашний очаг и Men’s Health

Український журналістський фонд

В Україні закриваються видання групи Sanoma Media – Esquire Украина, National Geographic, Harper’s Bazaar, Домашний очаг і Men’s Health. Про це інформує «Новое время».

Як стало відомо, рішення про закриття української групи видань викликано важким становищем ринку друкованої преси в Україні та фінансовими проблемами в головної компанії – фінської Sanoma.

Довгий час Sanoma безуспішно намагалася продати свій журнальний бізнес в Україні та Росії зацікавленим покупцям із США.

Із групи підконтрольної Sanoma видань збережеться тільки Cosmopolitan Україна, що перейде в управління видавничого дому Херст Шкулев Україна (випускає журнали Elle і Maxim).

Перші повідомлення про проблеми видавництва з’явилися навесні цього року. Sanoma Ukraine  вирішила припинити випуск двох друкованих видань Sensa і Сasaviva.

Основна причина закриття видань – складна економічна ситуація в країні та сильне падіння ринку друкованої преси.

В 2013 році материнська компанія Sanoma Oyj вирішила провести стратегічну переоцінку своїх підрозділів у Центральній та Східній Європі, а також в Бельгії. Голова холдингу Харрі-Пекка Кауконен пояснив, що компанія має намір зосередитися на ринках Нідерландів і Фінляндії, а також освітньому ринку, доходи від якого ростуть.