Новини

Реформи принесуть відчутні результати вже цього року

Український журналістський фонд

Високі посадовці розповіли журналістам регіональних ЗМІ про роботу своїх державних установ.

Вже стало традицією те, що в роботі Медіа-клубу “На власний погляд” беруть участь високопосадовці, які цінують такий формат спілкування з медіа і бачать його ефективність.

На лютневому засіданні клубу Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк прокоментував “сирний скандал” між Україною та Росією. Він заперечив політичну складову цієї справи і наголосив, що зараз іде стандартна перевірка трьох заводів із вісімнадцяти, які експортують сири в Російську Федерацію.

Заступник глави Адміністрації Президента України Андрій Портнов розповів про гуманізацію правоохоронної галузі, яка посилиться з прийняттям у березні нового Кримінально-процесуального кодексу. Покарання за економічні злочини частіше передбачатиме штрафи, ніж ув’язнення. Декриміналізація статей, порушення яких не пов’язане з насильством, сприятиме наближенню українського законодавства до європейських стандартів.

Представник Президента України у Верховній Раді Юрій Мірошниченко також зазначив, що глава держави вимагає від своєї команди, уряду і парламенту продовжувати курс на реформи, але водночас наголошує, що результати проведених реформ мають бути відчутними вже цього року.

Лідер фракції комуністів Петро Симоненко наголосив на соціальній складовій необхідних для країни реформ. КПУ розробила свою антикризову програму та перелік законопроектів, які охоплюють найбільш гострі питання – освіту, охорону здоров’я, підтримку молоді тощо.

Голова Федерації профспілок України Юрій Кулик розповів про те, що цього року буде вперше відзначено День справедливості (20 лютого), який запроваджений для того, щоб ще раз привернути увагу до трудових відносин і питань соціальної справедливості.

Політолог Денис Богуш також взяв участь у засіданні медіа-клубу, розповівши про основні тенденції, які намітилися в політиці цього року. Він назвав їх “двадцятьма драконами” у Рік Дракону.

Залишити відповідь