Новини

Новим редактором «Української правди» стала 27-річна журналістка Севгіль Мусаєва

Український журналістський фонд

Новим головним редактором «Української правди» («УП») стала журналістка  Севгіль Мусаєва. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила співзасновниця і власник видання Олена Притула.

«Новим головним редактором «Української правди» стала Севгіль Мусаєва. Разом з нею на роботу до нас переходить  Марія Жартовська. Представляти їх не треба – всі, хто цікавиться якісною журналістикою, знають ці імена», – написала Олена Притула.

Засновниця «Української правди» також зазначила, що  похід в політику авторитетних авторів «УП» Мустафи Найєма  та  Сергія Лещенка гостро поставив перед редакцією питання посилення команди.

«Всім нам в редакції вже сильно не вистачає Сергія і Мустафи. І чесно кажучи, мені шкода, що вони зробили свій вибір на користь політики. Сподіваюся, що все це не дарма, і замість талановитих журналістів країна отримає не менш тямущих депутатів. Ми віддали в парламент наших кращих людей. Їм на зміну приходять такі ж сміливі, цікаві й розумні. Щоб разом підняти «Українську правду» на новий рівень», – зазначила пані Притула.

За її словами, прихід нового головного редактора не означає зміни основних принципів роботи інтернет-медіа або зміни власників.

Олена Притула продовжить працювати над стратегією «УП» і її спецпроектами. «Я як і раніше буду займатися “Українською правдою” – стратегією видання та спецпроектами. У нас багато задумів і нереалізованих проектів. Роботи вистачить для всіх. Особливо в цей важкий час. Більше 800 тисяч людей сьогодні щодня читають “Українську правду”, ми трудимося, щоб виправдати довіру читачів. Наш невеликий колектив і надалі працюватиме над журналістськими розслідуваннями і спеціальними репортажами. Ніяка влада не зробить нас кишеньковими – це ми вам обіцяємо», – написала вона.

Севгіль Мусаєвій 27 років. Журналістську кар’єру вона починала в газеті «Дело» та журналі «Власть денег». Влітку 2011 року вона перейшла в УМХ на посаду кореспондента журналу «Forbes Україна». Однією з найпомітніших публікацій журналістки у «Forbes Україна» стало розслідування про молодого харківського олігарха Сергія Курченка (наразі він переховується від правосуддя за кордоном). Після того, як пан Курченко купив «Український медіахолдинг», пані Мусаєва звільнилася з «Forbes Україна». Через кілька місяців, Севгіль Мусаєва разом з колишніми журналістами «Forbes Україна», Liga.net та інших видань запустила ділове інтернет-видання Hubs.

Марія Жартовська також працювала у «Forbes Україна» та писала для інтернет-видання Hubs позаштатно. За словами джерел AIN.ua, редакцію Hubs очолить новий редактор – його ім’я поки невідомо.

Телекритика