Зарубіжні поїздки

“Запальні ритми латинос”

Український журналістський фонд

Бразилія – Аргентина.
15 – 24 січня 2015 року.

Золоті пляжі, тепла прозора вода океану, запальна музика і яскраві карнавали… На думку відразу спадає тільки одне – Латинська Америка. Це дійсно дивовижний край, який вабить мальовничою красою природи, особливим повітрям і особливим настроєм – енергійним, натхненним, сповненим  насолоди від життя. Залиште вдома всі турботи та буденні клопоти – пориньте у світ сонця і неймовірних вражень разом із Українським журналістським фондом, який пропонує вам незабутню мандрівку до Бразилії та Аргентини.

Що ми знаємо про ці чарівні країни? Мабуть, не так багато, як хотілося б! А скільки тут справжніх природних і рукотворних чудес! Бразилія та Аргентина можуть здивувати навіть досвідчених мандрівників своїми контрастами. У великих містах – безліч красивих споруд, а  в глибині лісів – пишні тропіки та шумні водоспади.

В рамках туру ми зможемо побувати в Сан Пауло, Ріо-де-Жанейро та Буенос Айресі.

Туристів приваблює історична столиця Бразилії – Ріо-де-Жанейро. Місто-мрія – воно не  схоже на жодне місто у світі. Люб’язні люди, самобутня культура, запашний аромат кави і квітів – неможливо залишитися байдужим. Ми побуваємо в таких куточках цього унікального міста, які ви більше ніде не побачите.

Перше місце у списку видатних пам’яток, які слід обов’язково подивитися, посідає Статуя Христа. Цей монумент визнано одним із семи чудес світу. За задумкою автора, він благословляє все місто, простягаючи над ним руки. Символ бразильської столиці знаходиться на вершині гори Корковадо.  Цікаво, що статуя – як найвища точка в місті – часто потрапляє під удари блискавок. Тому місцевій владі доводиться часто її поновлювати.

Досить цікавою пам’яткою в Ріо є величезна гора, яку називають Цукрова голова (Пан-де-Асукар).  Туристів на гору доставляють фунікулером у засклених вагончиках. Вид згори просто неймовірний. Узбережжя з його пляжами, мостом Нітерой, затокою Гуанабара та Ісусом – опиняється як на долоні.

Розкішшю та красою вражає туристів Імператорський Палац, який зведений ще в 1743 році. Він може похвалитися багатою історією – саме тут було підписано акт про скасування рабства, колись тут розміщувалася пошта і телеграф, а ще звідси втікали останні монархи. Сьогодні в цьому приміщенні розташовується бібліотека і культурний центр.

 

Безперечно, ви залишитеся під враженням від відпочинку на пляжі Копакабана та Іпанема. Вас чекають запальні видовищні шоу та теплі хвилі океану.

Маленьке містечко Копакабана свого часу розрослося до таких розмірів, що стало частиною величного Ріо-де-Жанейро. Тут і знаходиться знаменитий пляж, що входить у двадцятку кращих пляжів світу. На його території розміщено багато готелів, костелів. Район, що названо на честь Святої Діви, знаменитий місцем, де відбуваються всі свята і карнавали – Авеніда Атлантика. У 50-х роках сюди з’їжджалися всі знамениті актори, художники, моделі та артисти.

Ми побачимо величні споруди Нітерой та красу Ботанічного Парку, а ще відвідаємо Тижуку – справжній лісовий масив у центрі міста, що визнаний найбільшим міським лісом. Це дивовижна оаза, зіткана з величних дерев, штучних водойм, сотень птахів, які вражають своїм мелодійним співом. Ви мрієте про відпочинок тіла і душі? Тоді вам сюди.

А на кордоні з Аргентиною є ще одне унікальне місце – Фоз де Ігуасу. Тут не чути навіть власних думок, бо шум водоспадів змушує забути про всі турботи. Разом із потоками води розбивається втома, зникають проблеми  і виникає відчуття – ніби ви знову народилися на світ.

Енергійний і красивий Буенос Айрес чекає нас на сьомий день мандрівки, коли ми побачимо всі принади Ріо. Батьківщина танго – це популярне місце для туристів. Буенос Айрес найбільше схожий до європейського міста, порівняно з усіма населеними пунктами Південної Америки.

Тут понад 100 музеїв, безліч архітектурних пам’яток, які ви побачите в рамках екскурсії містом. Цікаві вулиці, наприклад,  Авеню 9 липня. Її спроектували ще в кінці 19 століття. Всесвітньою пам’яткою є і Театр Колон, який має власний музей і старовинну бібліотеку. Величезне задоволення ви отримаєте й від прогулянки по Французькому кварталу, де є і чудові кінотеатри, і ресторани,  і художні галереї.

А ще в Буенос Айресі вас чекає дегустація аргентинських вин та незабутнє шоу-танго.
На наступний день ви зможете відпочити на Ранчо ла Пампа, де вас пригостять традиційними стравами, справжнім чаєм мате і знаменитим віном Мальбек.

Латинська Америка – неймовірне місце, яке  залишає по собі безліч вражень і продовжує вабити вас знову і знову. Бо це справді інший світ – світ емоцій, енергії та насолоди!

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 235-08-51, 067 402 57 62
e-mail: ujf.org@gmail.com