Новини

Оголошується конкурс для журналістів, присвячений проблемі виховання дітей в інтернатах

Український журналістський фонд

Український журналістський фонд та благодійна організація “Надія і житло для дітей” оголошують про проведення конкурсу журналістських матеріалів, присвячених проблемі зростання дітей в інтернатах та необхідності реформування системи захисту дітей.

На сьогодні десятки тисяч дітей в Україні виховуються в інтернатах. Суспільство не замислюється над тим, якими руйнівними є наслідки такого виховання.

Численні дослідження свідчать, що лише зростання в сім’ї є запорукою нормального розвитку дитини. Тому головним завданням суспільства і держави є підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та мотивація їх не відмовлятися від виховання своїх дітей.

Головною метою конкурсу журналістських матеріалів є привернення уваги суспільства до шкоди і неприйнятності зростання дітей в інтернатах та важливості розвитку сімейних форм виховання.

На конкурс приймаються матеріали  різного спрямування,  в тому числі журналістські розслідування, присвячені проблемам функціонування інтернатних закладів, умовах перебування в них дітей, безправності та беззахисності вихованців подібних закладів, жорстокого поводження з дітьми, захисту майнових прав неповнолітніх, адаптації та працевлаштування випускників інтернатів, перевагам виховання в родині, прикладам ефективного реформування системи тощо.

Рятуючи дітей від інтернатів та повертаючи їх в сімейне середовище, ми даруємо їм справжнє дитинство та шанс на щасливе майбутнє.

Участь у конкурсі можуть взяти засоби масової інформації та журналісти як друкованих видань, так і теле-, радіокомпаній, інтернет-видань.

Вимоги до матеріалів:

Матеріали, які будуть надіслані на конкурс, повинні відповідати зазначеній тематиці, а також підтверджуватися наявністю примірника газети, сюжету тощо.

Разом з матеріалами потрібно надати заявку на участь у конкурсі (у довільній формі) із відомостями про ЗМІ та автора матеріалу – назва ЗМІ, юридична та фактична адреса, реквізити, контактні телефони, прізвище та посада автора, тираж (аудиторія).

Матеріали та заявку на конкурс просимо надсилати на адресу: 01001,вул. Хрещатик, 27А, к .34 “Український журналістський фонд” та на електронну адресу: ujf.org@gmail.com.

Умовами конкурсу передбачено визначено п’ятьох переможців за 1 місце, трьох переможців за 2 місце та трьох переможців за 3 місце.

Нагороди:

  • 1 місце – 10 000 грн.,
  • 2 місце – 7 000 грн.,
  • 3 місце – 3 000 грн.

Найактивніші редакції отримають спеціальні призи та подарунки.

Довідки за телефоном: (067)538-92-95.