Новини

Олександр Панков зустрічає ювілей з надією на мир

Український журналістський фонд

Голова Луганської обласної організації НСЖУ Олександр Панков 18 вересня зустрів свій 65-річний ювілей у Луганську, що зараз перебуває в окупації.

Зв’язатися з Олександром Григоровичем було непросто, на численні дзвінки чули механічну відповідь  «Даний напрямок перевантажено. Перетелефонуйте, будь ласка, пізніше».  І  так  – з дня на день. Зрештою, таки вдалося додзвонитися.

«Як справи? Та живі, тож, можна  сказати, пощастило!», – каже він.

Будинок, в якому мешкає  подружжя  Панкових (Ольга Василівна разом з Олександром Григоровичем теж опікується спілчанськими справами),  вцілів. Щоправда, води й електрики немає вже майже  півтора місяця. Доводиться прилаштовуватися: Олександр Григорович щодня  по півтора кілометра ходить до колонки. Немає інтернету. Аби почути українські радіостанції,  знайшли в гаражі  старий транзистор, що став для них  практично єдиним зв’язком з Україною.

Сподіваються  на те, що почне діяти ініційований Президентом і ухвалений парламентом закон про особливий статус території.   Повернуться і почнуть випускати газету облради журналісти.  Словом, буде знайдено компроміс, припиняться обстріли, перестануть гинути люди.

Олександр Панков – корінний луганчанин, народився 18 вересня 1949 року в місті Ровеньки. Закінчив Ворошиловградський державний педінститут.  І все життя пропрацював тут, на Луганщині. Спочатку в рідних Ровеньках:  кореспондентом, завідувачем відділу, заступником редактора міської газети «Вперед». З 1978року – в обласній молодіжці, заступником, а потім редактором.

Редагував видання обласної федерації профспілок, облради. І вже 19 років головує в обласній організації НСЖУ.

На запитання, як відзначатиме свої 65 років, відповідає: «З надією на мир. Ще рік тому ми вважали жартівливим побажання  «Тільки б не було війни»,  а бачите, як сталося, яке воно актуальне нині», – каже.

Колектив Українського журналістського фонду приєднується до вітань колег та бажає Олександру Григоровичу якнайшвидше повернутися до плідної творчої роботи.