Новини

“Цензор.нет” шукає журналістів, готових працювати у зоні АТО

Український журналістський фонд

Інтернет-видання “Цензор.нет” створює відділ військових кореспондентів, який очолить журналістка Вікторія Ясинська. Про це повідомив головний редактор видання Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook, пише “Телекритика”.

“Очолити його (відділ – ТК) я попросив чудову журналістку, яка пише особисті історії героїв – Vika Yasyns’ka. Завжди захоплювався її приголомшливими розповідями про майданівців. Хочу, щоб Віка допомогла нам створити галерею героїв війни за незалежність України. Офіцерів, рядових бійців…Тих, хто виборює своїм потом і кров’ю перемогу на передовій. Віка в повну силу розгорне роботу з вересня”, – зазначив пан Бутусов.

Для роботи у відділі редакція шукає ще щонайменше двох журналістів-репортажників, які писатимуть портретні нариси про солдатів. “Потрібні ті, хто вміє писати, хто готовий працювати в зоні АТО. Звертайтеся до Віки (не до мене), вона буде розбиратися, ми з нею будемо радитись”, – написав головред “Цензор.нет”.

13 серпня Юрій Бутусов вперше заявив про плани створення нового розділу свого видання про героїв АТО і написав, що збирає історії про кожного солдата – мобілізованого і добровольця, “які йшли захищати Батьківщину просто тому, що почуття справедливості і готовність віддати життя за Батьківщину у них були сильніші за будь-які папірці, погодження, інструкції, які не просили нічого, крім місця в бойовому строю … Ми вас не забудемо”.

Тоді ж у коментарі “Телекритиці” Юрій Бутусов зазначив, що проект стане однією з рубрик “Цензора”, і новини з нього обов’язково друкуватимуться у головній стрічці новин.