Новини

Українців закликають не давати коментарів російським ЗМІ

Український журналістський фонд

Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення просить громадян України не піддаватися на провокації російських журналістів та утриматися від коментарів російським ЗМІ. Про це ідеться у зверненні директора Департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України Богдана Червака, розміщеному на сайті відомства.

“Просимо громадян України, представників громадських організацій, державних установ утриматися від надання   російським ЗМІ коментарів, інтерв’ю, інформаційних повідомлень, оскільки все це може бути використано проти України та наших громадян”, – ідеться у зверненні.

Як наголошує Богдан Червак, останнім часом почастішали звернення до Держкомтелерадіо України у яких повідомляється, що редакції російських телеканалів і друкованих ЗМІ звертаються з проханням до представників різних державних установ і громадських організації дати дозвіл на зйомку або отримати коментар щодо подій на Донбасі. При цьому російські журналісти по-фарисейськи обіцяють бути   максимально об’єктивними і не перекручувати фактів.

“У зв’язку з цим повідомляємо, що Росія не припиняла інформаційної агресії щодо України. Навпаки, з кожним днем інформаційні провокації російських журналістів  стають дедалі нахабнішими. Їх мета – використати українських громадян для дискредитації Української армії, сил АТО, української  влади.

Російський інформаційний простір переповнений брехнею та інсинуаціями. Про об’єктивне висвітлення російськими ЗМІ подій   Україні, зокрема, на Донбасі не може йти і мови”, – повідомляється у зверненні.