Новини

Представлено нових членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення

Український журналістський фонд

Глава Адміністрації президента Борис Ложкін і голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Микола Томенко представили апаратові Національної ради з питань телебачення і радіомовлення новопризначених членів цього регуляторного органу. Про це повідомляє сайт Нацради.

7 липня Президент України Петро Порошенко призначив трьох нових членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, звільнивши їхніх попередників. Членами Нацради стали Юрій Артеменко, Владислав Севрюков і Григорій Шверк. Відповідні укази оприлюднені на сайті глави держави.
Президент призначив членами Нацради:

- Артеменка Юрія Анатолійовича — народного депутата України 4-го і 5-го скликань, у минулому голову Запорізької обласної державної адміністрації, експерта-консультанта редакції газети «Правда України», причетність до власності якої спростовував, позаштатного радника голови Держкомтелерадіо Олега Наливайка, голову громадської ради Держкомтелерадіо і заступника міністра культури і туризму;

- Севрюкова Владислава Володимировича — у минулому керівника комерційного відділу телекомпанії НБМ (нині — 5 канал), керівника чернівецької ТРК АСС — представництва 5-го каналу, співвласника чернівецького «Радіо Станція»;

- Шверка Григорія Ароновича — у минулому віце-президента UMH Group, що на той час належала нинішньому главі Адміністрації президента Борису Ложкіну.

Водночас президент звільнив з посад членів Нацради Любов Бакаленко, Володимира Манжосова та Ларису Мудрак. Їх звільнено відповідно до пункту 1 частини першої статті 8 закону «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» (подання заяви про звільнення з посади за власним бажанням або прийняттям відставки).

Водночас Петро Порошенко поки що не змінив четвертого члена Нацради за президентською квотою — на цій посаді залишається Оксана Головатенко.

Нагадаємо, що 4 липня Верховна Рада з другої спроби обрала парламентську четвірку Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Членами Нацради стали виконавчий директор Індустріального телевізійного комітету Катерина Котенко, директор ТОВ «Капіталінвест» і директор ТОВ «Прима-фільм» Олександр Ільяшенко, народний депутат V і VI скликань Ольга Герасим’юк і керівник департаменту розвитку мережі мовлення телекомпанії «Студія 1+1″ Олег Черниш.