Новини

Громадська організація “Інтерньюз” шукає експертів з контент-аналізу

Український журналістський фонд

МГО “Інтерньюз-Україна” шукає експерта або групу експертів з контент-аналізу для реалізації трирічного проекту “Посилення розслідувальної журналістики в Україні” (SIRU).

Проект здійснюється за підтримки Канадського департаменту з міжнародних відносин, торгівлі та розвитку (DFATD) та має на меті посилення спроможності українських журналістів у виробництві телевізійних журналістських розслідувань, та збільшення кількості й покращення якості розслідувань, що є доступними для української аудиторії.

Експерт / група експертів регулярно проводитимуть контент-аналіз з метою оцінити якість й надати рекомендації щодо поліпшення журналістських розслідувань, які вироблятиме група партнерів “Інтерньюз”.

Після розгляду резюме або портфоліо та проведення інтерв’ю “Інтерньюз” запропонує договір про співпрацю терміном на один рік з можливістю подовження. До договору буде включено попередньо обумовлений обсяг робіт та робочий графік експерта.

Зокрема, очікується, що експерт / група експертів будуть відповідальними за наступні види робіт:

  • розробку переліку критеріїв для оцінки якості журналістських розслідувань (у співпраці з “Інтерньюз”);
  • розробку репрезентативної вибірки/обсягу контенту для оцінки;
  • здійснення контент-аналізу щоквартально відповідно до затвердженого переліку критеріїв;
  • написання звітів про якість контенту із рекомендаціями (щокварталу).

Вимоги до кваліфікації:

  • досвід у здійсненні контент-аналізу телевізійних продуктів;
  • вільне володіння англійською та українською мовами;
  • досвід співпраці з проектами міжнародної технічної допомоги буде розглядатись як перевага.

“Інтерньюз” запрошує зацікавлених експертів до подання заявок (резюме/портфоліо) в електронному вигляді, які потрібно надіслати до кінця робочого дня 10 липня 2014 року на електронну адресу: umedia@internews.org.

Із запитаннями можна звертатись до Ірини Негрєєвої за телефонами (044) 458-44-39, (050) 574-15-51 або на електронну адресу inegreyeva@internews.org.