Зарубіжні поїздки

США – країна зірок і здійснення мрій

Український журналістський фонд

Лос-Анджелес, Сан-Франциско, Лас-Вегас, Санта-Барбара, Голівуд
25 жовтня-4 листопада 2014

Побачити Голівуд та знамениту Алею зірок, дізнатися, що таке “американська мрія”, відчути дух “золотої лихоманки” та познайомитися з місцями, досі баченими тільки в кіно… – усе це чекає на вас під час поїздки до Сполучених Штатів Америки, яку пропонує Український журналістський фонд.


Ми відвідаємо найвідоміші місця Західного узбережжя, де просто на вулиці можна “ненароком” зустріти когось із відомих акторів, ми зазирнемо в найцікавіші магазини, музеї, ресторани і побуваємо там, де знімалися найпопулярніші фільми та серіали!

Лос-Анджелес, Сан-Франциско, Лас-Вегас, Санта-Барбара, Голівуд… – і це далеко не всі наші зупинки.

У місті моди, ілюзій та мрій – Лос-Анджелесі можна покататися на гребені хвилі, зазирнути за куліси зйомок улюбленого серіалу та поніжитися в променях сонця на пляжі з білосніжним піском. Або ж здійснити дитячу мрію – відвідати Діснейленд.

Місто зачаровує своєю атмосферою розкоші, безпечності та величі. Тут можна знайти все, що називають “американською мрією”. Лос-Анджелес – серце Каліфорнії, штату, де донедавна губернатором був відомий актор і спортсмен Арнольд Шварценеггер.

Ви, певно, чули про пляжі Малібу? А Беверлі-Хіллз? Тепер все це стане реальністю.

А фотографії на фоні знаменитого напису HOLLYWOOD, безперечно, стануть окрасою вашого фотоальбому! Як, до речі, і одяг, придбаний на Родео Драйв.

Шикарні ресторани ви знайдете на Променаді. А якщо забажаєте чогось пізнавального, варто відвідати парк Грейстоун, скандально відомий музей Гетті та Гранд Каньон – одне з чудес світу.

Місто Сан-Дієго приваблює своїм надзвичайним кліматом, красою природи та поєднанням традицій і сучасної культури. Саме тут можна побувати в грандіозному парку розваг Sea World і спробувати справжню “Маргариту”.

Важко уявити, що колись знамените американське “місто без комплексів” Лас-Вегас було всього лише невеликою залізничною станцією. Однак своїм розгульним норовом воно славилося вже тоді. Сьогодні ігровий бізнес та індустрія розваг – це основні джерела доходу Лас-Вегаса. Численні казино, постійні шоу і концерти приваблюють у місто безліч туристів. Їх приваблюють в заклади, що побудовані у формі знаменитих пам’яток, таких, як Ейфелева вежа, єгипетські піраміди, Тріумфальна арка. Та є тут також інші принади. Наприклад, вежа Стратосфера, з оглядового майданчика якої на висоті 356 метрів відкривається шикарний вид на все місто. Не можна обійти увагою і чудові фонтани Беладжіо. Це грандіозне видовище: струмені води висотою до 150 метрів немов танцюють у такт музиці!

Санта-Барбара – місто, відоме не тільки знаменитим серіалом, а й великою кількістю парків. Тут їх понад півсотні! Місто збудоване в іспанському стилі і є ідеальним для відпочинку.

Нарешті, ви дізнаєтеся, чому Сан-Франциско називають перлиною західного узбережжя. Це одне з найкрасивіших місць США – контрастне, багатолике та дуже колоритне.  Легендарний символ американського Заходу приваблює туристів з усього світу. Численні пагорби, на яких розмістилося місто, океанічні вітри та часті тумани стали його своєрідною візитівкою. До слова, пагорбів тут налічують з півсотні, а найпопулярнішими є пагорби Твін-Пікс, звідки відкривається розкішний вид на все місто. Головна пам’ятка Сан-Франциско – міст Золоті Ворота – один з найбільших підвісних мостів світу. На одному з островів поблизу Сан-Франциско знаходиться знаменита в’язниця Алькатрас, знайома з фільму “Скеля”. Сьогодні це музей, до якого можна дістатися на паромі.  А в Китайському кварталі Чайнатаун, де ви також побуваєте під час поїздки, можна придбати різноманітні сувеніри із різних країн та континентів.

Тож якщо ви бажаєте відчути дух пригод, авантюризму, зірковості та розкоші, – приєднуйтеся до нашої поїздки! Незабутні відчуття гарантовані!

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 235-08-51, 097 967-49-92
e-mail: ujf.org@gmail.com