Новини

Газета «Донбасс» обіцяє виходити тричі на тиждень

Український журналістський фонд

Донецька газета «Донбасс» минулого четверга відновила випуск друкованої версії, який був призупинений у зв’язку із тиском з боку сепаратистів. Як розповідає відповідальний секретар Донецької обласної організації НСЖУ Галина Бєлоглазова, редакція газети зараз працює в приміщенні друкарні, а не у старому офісі. Нагадаємо, що головного редактора «Донбасса» Олександра Брижа та його колегу — головреда «Вечернего Донецка» Леоніда Лапу — затримували сепаратисти та  змушували змінити редакційну політику видань. Після цього обидві газети прийняли рішення про припинення виходу та відправили колективи у відпустки. Залишилися працювати лише сайти видань.

У зверненні до читачів, надрукованому на першій шпальті випуску «Донбасса» від 19 червня, пояснюється, що редакція опинилася в зоні війни, тож її діяльність, а також життя співробітників були в реальній небезпеці. До того ж, робота пошти була частково паралізована, тому в «гарячі точки», яких в області немало, газети не надходили.

«Донбасс» виконає свої зобов’язання перед передплатниками і, як і раніше, буде слугувати читачам, розповідати про їх турботи та радощі, старатися допомогти вижити в цей непростий час. Найближчим часом ми постараємося виходити по тому ж графіку: у вівторок, четвер і суботу, і передплатники будуть знову отримувати свою улюблену газету, а з «Донбасс. Неделей» — розгорнуту програму телебачення на тиждень», — ідеться в зверненні редакції.

Повідомляється також, що редакція компенсує передплатникам номери, які не вийшли. В додаток вони отримають супутні видання — «Хозяин», «Лечебная лавка» та подібні газети корисних порад.