Новини

Газета “Донбасс” обіцяє виходити тричі на тиждень

Український журналістський фонд

Донецька газета “Донбасс” минулого четверга відновила випуск друкованої версії, який був призупинений у зв’язку із тиском з боку сепаратистів. Як розповідає відповідальний секретар Донецької обласної організації НСЖУ Галина Бєлоглазова, редакція газети зараз працює в приміщенні друкарні, а не у старому офісі. Нагадаємо, що головного редактора “Донбасса” Олександра Брижа та його колегу – головреда “Вечернего Донецка” Леоніда Лапу – затримували сепаратисти та  змушували змінити редакційну політику видань. Після цього обидві газети прийняли рішення про припинення виходу та відправили колективи у відпустки. Залишилися працювати лише сайти видань.

У зверненні до читачів, надрукованому на першій шпальті випуску “Донбасса” від 19 червня, пояснюється, що редакція опинилася в зоні війни, тож її діяльність, а також життя співробітників були в реальній небезпеці. До того ж, робота пошти була частково паралізована, тому в “гарячі точки”, яких в області немало, газети не надходили.

“Донбасс” виконає свої зобов’язання перед передплатниками і, як і раніше, буде слугувати читачам, розповідати про їх турботи та радощі, старатися допомогти вижити в цей непростий час. Найближчим часом ми постараємося виходити по тому ж графіку: у вівторок, четвер і суботу, і передплатники будуть знову отримувати свою улюблену газету, а з “Донбасс. Неделей” – розгорнуту програму телебачення на тиждень”, – ідеться в зверненні редакції.

Повідомляється також, що редакція компенсує передплатникам номери, які не вийшли. В додаток вони отримають супутні видання – “Хозяин”, “Лечебная лавка” та подібні газети корисних порад.