Новини

Дякуємо колегам, які підтримали ветеранів журналістики

Український журналістський фонд

Напередодні Дня журналіста Благодійний фонд “Ветеран преси” звернувся до редакцій ЗМІ з проханням підтримати своїх підопічних – ветеранів журналістики, які все життя віддали служінню професії, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку. Приємно, що знайшлося чимало редакцій, котрі не пошкодували доволі символічну суму – 190 гривень – на потреби ветеранів.

– Нам, людям, які активно працюють, важко уявити, що значить залишитися поза професією. Ветерани журналістики, серед яких багато інвалідів, лежачих, людей, які вже втратили зір, дуже потребують нашої уваги та підтримки. Вони не звикли просити та скаржитися, але щиро радіють кожному прояву уваги. Бо це свідчить про те, що вони не забуті, що про них пам’ятають і шанують їхню багаторічну роботу, – зазначає Президент БФ “Ветеран преси”, Голова правління Українського журналістського фонду Людмила Ольховська.

Відзначимо, що найактивніше відгукнулися та надали допомогу зовсім не великі столичні редакції та медіа-холдинги, а регіональні ЗМІ, які часом і самі потребують допомоги та перебувають у досить скрутних обставинах. Ті, хто знайомі з бідою, найпершими на неї відгукуються.

Однією з найперших на прохання допомоги ветеранам відреагувала редакція газети “Вісті Придніпров’я”, яку очолює голова Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України Олексій Ковальчук. Видання перерахувало на потреби ветеранів 590 гривень.

Тож із великою вдячністю за небайдужість називаємо тих благодійників, які допомогли ветеранам журналістики:

 1. ТОВ “Видавництво Вісті Придніпров’я” (590 грн);
 2. ТОВ “Редакція газети “Деснянська правда”;
 3. Редакція газети “Сільські горизонти”;
 4. ТОВ Медіа-дім “РІА”;
 5. Редакція газети “Родной край”;
 6. Видавництво “Меркурій”;
 7. КП “Редакція газети “Нива”;
 8. Редакція газети “Народна справа”;
 9. Редакція Новоград-Волинської міськрайонної газети
 10. Редакція газети “Сельский край”;
 11. ПП Редакція газети “От и До”;
 12. ТОВ “Панорама Кременчука”;
 13. Редакція газети “Народне слово”;
 14. Голуб Ігор Дмитрович;
 15. ДП “СВЦ Міндоходів України”;
 16. Інформаційне агентство “Прочерк”;
 17. Редакція газети “Співрозмовник Ізмаїла”;
 18. Редакція газети “Галичина”;
 19. Редакція газети “Є”;
 20. ТОВ “Регіна ЛТД”;
 21. “Версаль”;
 22. “Вісник Переяславщини”;
 23. “Чернігівські відомості”.

Під опікою Благодійного фонду “Ветеран преси” перебуває понад 1000 ветеранів журналістики. Зараз вони вимушені жити на мізерні пенсії, яких не вистачає на ліки та найнеобхідніші речі. Чимало з них залишилися самотніми і можуть покладатися лише на підтримку небайдужих людей. Фонд “Ветеран преси” намагається зробити все можливе, щоб у скрутні часи підтримати колег похилого віку.

Тож якщо редакції, які наразі  не змогли долучитися до підтримки фонду, зможуть зробити це згодом, ми будемо щиро вдячні за вияв вашої небайдужості. Адже Благодійний фонд працює постійно, і наша допомога ветеранам потрібна щодня!

Банківські реквізити Фонду:
Р/рахунок: № 26006026434241 у Печерському відділенні Київської міської філії АКБ “Укрсоцбанк”
МФО: 322012
ІПН: 24089720