Новини

“Тернопільщина – край духовних скарбів, таємничих печер і старовинних замків”

Український журналістський фонд

Прес-тур 3-5 липня 2014 року.

В рамках акції “Україна очима редактора” запрошуємо вас побувати на Тернопільщині – землі, яка не перестає дивувати навіть тих, хто тут народився.

Тернопільщина – надзвичайно цікавий і своєрідний край. Край, який завжди зачарує й обдарує всіх, хто сюди навідається, чимось незбагненним, неочікуваним, неймовірно красивим. Це один  з найбільш екологічно чистих регіонів України, відомий своїми цілющими водами, курортними зонами, загадковими та мальовничими горами і таємничими історичними пам’ятками.

Тут і досі можливі не тільки наукові чи історичні, а й духовні відкриття! Скільки б ви тут не бували, ця земля постійно запрошує познайомитися знову.

Чому варто побувати на Тернопільщині?

Щонайперше тому, що це благословенний і священний край. Численні монастирі, церкви, каплиці і печери – такого ви більше ніде не побачите. У Почаєві Кременецького району для всього світу й на всі віки зберігся слід Божої Матері – відбиток її стопи. Тепер на цьому місці велична Свято-Успенська Почаївська Лавра – одна з найбільших святинь православ’я. Велику увагу віруючих та туристів привертають печера Гріб Господній у селі Рукомиші Бучацького району та Пуща Відлюдника в Медоборах. Нікого не залишає байдужим і храм у скалі, що в селі Монастирку Борщівського району. Окраса Тернопілля – дерев’яні церкви. Їх в області більше ста.

Тернопільщина –  край, багатий природною красою. Ліси й річки, озера, родючий ґрунт, чисте і свіже повітря. А ще – це багатий край своєю історичною спадщиною. На сьогодні точно відомо, що більше третини всіх українських замків та їх руїн зосереджені на Тернопіллі.

А ще на Тернопіллі паралельно ніби існують два світи: наземний і підземний – світ печер. Область по праву пишається одним із природних див. Їх налічується тут більше сотні. Окремі з них настільки унікальні, що ви не побачите подібного ніде. Вічна тиша, темрява, спокій. Це неможливо описати – це потрібно відчути!

Джуринський водоспад журналісти колись назвали “природним джакузі” та “душем Шарко”. Завдяки великій іонізації повітря тернопільські водоспади цілющі не тільки для тіла, а й для душі. На Тернопіллі – більше 20 водоспадів. А якщо вже говорити про цілющі властивості води, то не можна не згадати, що в регіоні є практично всі види лікувальних вод.

Тому за здоров’ям, приємними враженнями від небаченої краси та гостинності варто їхати на Тернопільщину!

Про всі принади  Тернопільщини журналісти зможуть також дізнатися під час Всеукраїнського медіа-форуму “Тернопільщина туристична – очима журналістів”. У рамках заходу будуть порушуватися питання розвитку туризму в різних напрямках.  Тому якщо вам цікаво почути і побачити, що таке сакральний туризм, гастрономічний, чи, наприклад, замковий, інформація форуму буде для вас неодмінно корисною.

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 235-08-51, 097 967-49-92
e-mail: ujf.org@gmail.com