Зарубіжні поїздки

“Чорногорія – перлина Адріатики”

Український журналістський фонд

Курорт Будва – найчистіший куточок Європи.
27 липня – 3 серпня 2014 р.
27 липня – 10 серпня 2014 р.

Якщо ви прагнете комфортного і незабутнього відпочинку, екзотики і справжнього відчуття свята, запрошуємо вас до найкрасивішого курорту Чорногорії – Будви.

Чорногорія – дивовижна країна, де поєднується краса високих гір, прозорих рік, блакитних озер і чистих вод Адріатичного моря. А захід сонця тут вражає своєю таємничістю, коли гори, встелені густим лісами, дійсно здаються чорними… Всі, хто любить природу, знаходять тут справжню насолоду для душі.

Саме такі мальовничі пейзажі, кришталево чисте повітря і прозора морська вода чекають вас у Будві. Старе місто з лабіринтом вузьких і романтичних вуличок, великий вибір розваг, прекрасні умови для активного відпочинку – усе це робить перебування тут незабутнім.

Курорт Будва розташований в одному з найкрасивіших місць Адріатичного узбережжя. За легендою, місто було засноване фінікійським героєм Кадмо ще в 5 столітті до нашої ери. Звісно, що в такому стародавньому населеному пункті – чимало цікавинок, які можна буде відвідати під час екскурсій. Старе місто оточене старовинними стінами фортець, за якими можна знайти чудові будівлі та храми.

Будву недарма називають Чорногірським Майамі. Тут якимсь незбагненним чином поєднані гармонія природи, історичні загадки і принади  веселого нічного життя. В містечку дуже багато нічних клубів, барів, ресторанів та казино. Часто проводяться цікаві фестивалі та світські заходи, в тому числі і покази мод відомих кутюр’є.

Якщо ви прихильник активного відпочинку, вам, безумовно, тут сподобається. Адже в Будві – прекрасні умови для занять тенісом, є доріжки для бігу й пішохідних прогулянок. Дайвінг-клуби пропонують зануритися в найцікавіші глибини Адріатики.

Любителі екзотики отримають справжнє задоволення від перебування на острові Святого Стефана – одному з найулюбленіших місць королівських осіб та знаменитостей.

Ну і, звісно, Будва – це неймовірно сонячні пляжі, яких тут налічується близько 20, та лагідне море. Ваш відпочинок буде дійсно комфортним і неперевершеним. До того ж, до Будви зовсім нескладно добиратися – курорт знаходиться на відстані всього лише 20 км. Від аеропорту м. Тіват.

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 235-08-51, 097 967-49-92
e-mail: ujf.org@gmail.com