Новини

Вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста

Український журналістський фонд

Дорогі колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста. Ми з вами обрали нелегку професію, яка вимагає не тільки відповідальності, енергійності, а й неабиякої сміливості. Адже в нинішніх умовах називатися журналістом може тільки той, хто не боїться ризикувати.

Сьогодні наше професійне свято ми зустрічаємо і з радістю, і з тривогою. Тривогою за тих наших колег, які працюють в умовах небезпеки, які продовжують зазнавати переслідувань, виконуючи свої професійні обов’язки.

Але приємно, що навіть у таких важких умовах ми залишаємося разом – єдиною журналістською спільнотою, яка готова виступити одним фронтом, захищаючи своїх колег. І приємно, що ми продовжуємо працювати, розвиватися, удосконалюватися, ставати кращими і професійнішими.

Дорогі колеги! Напередодні Дня журналіста весь колектив Українського журналістського фонду бажає вам невичерпної енергії, наснаги та витримки. Щоб ви ніколи не втомлювалися від творчого пошуку та насиченого подіями життя. Нехай ваші видання залишаються взірцем для інших, а визнання аудиторії буде нагородою за нелегку працю на журналістській ниві.

Успіхів вам у всіх починаннях!

Голова правління Українського журналістського фонду,
Заслужений журналіст України
Людмила Ольховська