Новини

Країна втратила талановитого журналіста і шанованого редактора

Український журналістський фонд

Український журналістський фонд щиро сумує з приводу передчасної смерті головного редактора газети “Кочегарка”, що в Горлівці Донецької області, Едуарда Казимировича Каштановського.

Едуард Казимирович завжди був взірцем талановитого журналіста та вмілого керівника. Він виховав ціле покоління професійних журналістів, які стали відомими не тільки в Горлівці, а й в усій Донецькій області та в Україні. Для молодих колег Едуард Казимирович був добрим другом, порадником і наставником.

Улюбленій газеті кількох поколінь горлівчан у 2009 році виповнилося 90. І 40 років у ній працював Едуард Казимирович.

Він був звичайним випускником ПТУ і перш ніж стати журналістом, працював на шахті, три роки служив в армії, потім був майстром-наставником молодих хлопців у тому ж училищі. А в 1969 році прийшов у “Кочегарку” та залишився тут назавжди. Саме за його керівництва газета набула нового змісту, її не раз називали в числі кращих газет міста, області, України та СРСР. До 60-річчя з дня заснування їй вручили орден “Знак пошани”. Чимало нагород було й у Едуарда Казимировича, він ними пишався, але не виставляв напоказ.

Едуарда Каштановського не стало 24 травня. Але в пам’яті колег він завжди залишиться вірним другом, добрим порадником, талановитим журналістом!

Шануємо його світлу пам’ять!