Зарубіжні поїздки

“Японія – країна, де сходить сонце”

Український журналістський фонд

Токіо-Фудзі-Хаконе-Нара-Кіото-Осака.
5 екскурсій у вартості туру!
Ніч у традиційному японському готелі рьокані!
27 серпня – 5 вересня 2014 року.

Японію не даремно називають унікальною країною Східного  Сонця. Тут дивовижним чином поєднуються стародавні традиції і сучасність, брама духів, храми і хмарочоси, новітні технології і давні звичаї… Це  практично фантастичний мікс всього найкращого, що тільки існує в світі.

Японці – особливі люди, які здатні працювати по 17 годин на день, але завжди залишаються ввічливими, привітними і терплячими. Вони допоможуть кожному, ніколи не візьмуть чужого і дуже поважають тих, хто хоча б одну фразу зможе сказати японською мовою. Японці завжди й у всьому вміють знайти гармонію, саме цим вони, певно, і відрізняються від інших жителів планети.

Попри те, що Японія – маленька країна, в ній дуже багато всього особливого й неповторного. Найбільш розвинута система метрополітену, тротуари з підігрівом, чисті вулиці без сміттєвих баків, кондуктори, які кланяються  пасажирам, і поліцейські, які не беруть хабарів. Японія для дітей представлена найкращими у світі розважальними парками “Діснейленд”, “Дісней Сі”, “Юніверсал студіо”.

Побачити на власні очі все це та багато іншого зможуть учасники туру “Японія – країна, де сходить сонце”. Вперше ми пропонуємо вам незабутню подорож до найбільш загадкової країни світу!

Токіо – місто мрії, Кіото – місто тисячі храмів, Нара – древня імператорська столиця, Осака – “японська Венеція”… Кожне з японських міст – неповторне.


Безумовно, це не всі принади, якими ви зможете насолодитися в Японії. Ви вдягнете кімоно і побачите на власні очі танці гейш, проїдете на найшвидшому у світі потягу і дивитиметеся на міста з найвищих оглядових майданчиків, гулятимете у розкішних парках і споглядатимете за життям звичайних японців, скуштуєте місцеву їжу та спатимете в традиційному готелі рьокані. Занурившись на короткий час у атмосферу унікальної культури і традицій, ви точно захочете повернутися в Японію безліч разів! Не пропустіть шанс відкрити для себе неймовірну країну.

Програма туру

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 235-08-51, 097 967-49-92
e-mail: ujf.org@gmail.com